Slabá čiarka a prvý deň meškania menzesu

6luca7
26. okt 2017

Dobré ráno, dnes je môj prvý deň meškajúcej mrchy. A pretože som bola nedočkava spravila som si test. Je tam duch? Uz som myslela ze tam bude len minus, ostala som velmi milo prekvapená tou slabou čiarkou Čo môže znamenať táto slabulinka čiarka na teste? Ďakujem, vám baby.

amelie2017
26. okt 2017

Ahoj, kedze ti meska este len jeden den, moze slaba ciarka znamenat, ze si tehotna, ale hladina hcg je este velmi nizka. Stupa priblizne kazde 2 dni, tak skus testovat zase neskor. Ale moze sa aj stat, ze sa vajicko dobre neuchyti a nakoniec dostanes ms. Treba vsak mysliet pozitivne, takze z mojej strany gratulujem. A pre druhy raz, je tu tema duch na teste- netreba zakladat novu- tam ti zienky viac poradia. Pekny den

pininka
26. okt 2017

Tak na fotke to teds vobec nieje slaba ciarka, urcite som uz videla aj slabsie. Drzim palce, podla mna si tehotna. Najlepsie sa testuje rano prvym mocom.

pupava36
26. okt 2017

Skus si spravit test az po tyzdni meskajucej MS s ranneho mocu, v tedy sa vravi ze je to idealne na robenie testu. Ale podla vsetkeho si tehotna....ja som mala tiez len jednu ciarku a druhu slabucku a uz mam pred terminom porodu...vela stastia prajem

aduliak
26. okt 2017

Podľa mňa si tehu🤣

karmela
26. okt 2017

@6luca7 ešte skús obyčajný tycinkovy test,nechcem byt zlá ale tieto testy v téme duch na teste falošné duchovali 😕 Ale to vôbec nemusí byt tvoj prípad 😉

mrkvicka060
26. okt 2017

@pininka ja ju skoro nevidim... ono ta ciarka ma byt zvisle cez tu horizontalnu a tvorit s nou akokeby + nie? lebo ta kratka zvisla ciarocka je tusim kontrolna.....ci blbost? 😀

sandrahi
26. okt 2017

ja ju tam vidim, no nechcela by som ti takto skoro gratulovat, este by sa zislo zopar krat pretestovat, aby bola ciarka silnejsia

lulula12
26. okt 2017

Nieco sa tam crta. Ale radsej si nerob predcasne zavery. Pockaj este nejake dva dni a skus si opat urobit test ak budes tehotna, tak to bude uz jasnejsie 🙂

gabona1
27. okt 2017

Ja si myslím, že je to tehotenstvo. Ale najlepšie je ísť ku gynekológovi, aby ti to potvrdil.

6luca7
autor
30. okt 2017

Ďakujem vám baby za všetky odpovede. Ale nakoniec prišla moja mrcha 😑 Tak neviem či to stále môže znamenať tehu alebo nie. Tak uvidíme 😑

tine345678
8. júl 2019

Co si o tom myslite?

angi07
8. júl 2019

@tine345678 odfot to uplne zblizka takto to vobec nevidno

veronikaszabova
8. júl 2019

@tine345678 ked si to zvacsim, vidim len 1 ciarku. Cize neg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre