Skúsenosti s týmito testami

4. sep 2023

Dobrý deň, prosím o skúsenosti s týmito testami. Všetky robene dnes, som cca 8-9 dpo, čiže, do ms cca 4-5 dní. No, snažíme sa roky a takéto čiarky som dávno nevidela. Na živo aj krajšie. Len čítam rôzne diskusie, že duchuju. Aj pepino, aj mama testy. Prosím os skúsenosti. Ďakujem veľmi pekne 🙏❤️

esmeronka
4. sep 2023

bohužial negatívne...len vybehli kanáliky po zaschnutí trochu na niektorých

30majka71
4. sep 2023

Ja tam nič nevidím. Jedine na prvej foto na tých finálových, ale ostatné sú biele podľa mňa.

ivkav5
4. sep 2023

Na prvých dvoch fialových je vidieť slabá čiarka, na ostatných moc nie. Ja som dnes 5 dní do menštruácie a čiarky takéto

autor
4. sep 2023

@esmeronka ta prvá fotka sú ešte mokré, po zaschnutí je práveže čiarka bledsia.

autor
4. sep 2023

Tento je posledný, ešte mokrý. Čiarky sú, o tom žiadna, na živo, skôr len ci takto ukazujú falošne.

ivkav5
4. sep 2023

Tuto je to pekne vidieť 🙂 Vyčkaj ešte do MS a urob testik potom, ja sa tiež teším potichúčky a tiež čakam do nedele, chcem sa vyhnúť sklamaniu. Držím palce 🙏😍

autor
4. sep 2023
autor
4. sep 2023

@ivkav5 dakuhem, pevne verím, dúfam, modlím sa. No,zároveň viem, že toto nie sú regulerne čiarky. Uvidíme. Tebe držím palce, test máš krásny. Ak je to pepino, obdobný mam ja a za pána to neviem dobre odfotit. 🤦‍♀️

ivkav5
4. sep 2023

Držim ti veľmi palčeky, buď pozitívne naladená 😇🙏 modlím sa za teba 🙏
Test mám Adiel SeeNow 🙂

autor
4. sep 2023

@ivkav5 ja rovnako 🙏daj vedieť. Určite to bude tehu. A ďakujem ❤️

ivkav5
4. sep 2023

Ďakujem peknee, aj ty mi určite napíš 🙏🥰 myslím na teba 🙏

autor
4. sep 2023

@ivkav5 ❤️❤️❤️

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. sep 2023

@jj298 a nie je proste jednoduchšie pochopiť otázku? Prosila som v príspevku bez rypania. Akože nechápem už 🤦‍♀️ však jasné, že to je lepšie. Ale, keď sa snažíš 7 rokov, je to úplne o inom. Tak si prosím nájdi inú tému. Ďakujem ❤️

ivkav5
4. sep 2023

@jj298 ono sa to niekedy ľahko povie…nie každy má to šťastie hneď a po druhé nie každý je taká povaha, že v pohode počká…tiež som si po objavení nových príznakov urobila hneď test…a? Neberiem to 100%, teším sa potichu, ale zároveň nechcem ostať sklamaná, no aj napriek tomu, tu nebudem teraz niekomu kaziť deň alebo ruinovať nádej..

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. sep 2023

@jj298 teba možno,mňa opak. Neviem kedy sa tu ženy naučia čítať s porozumením. Každá sme iná. Jedna by nedávala toto testovanie,iná čakanie. Keďže si sa rovnako toľko rokov snažila, žiadne pochopenie?absolútne žiadny rešpekt k názorom iných?však teba môže byť nič do toho koľko testov a kedy robím,nie? Skus sa občas zamyslieť, či je fajn mat za každú cenu pichlavu poznámku. A osvoj si porekadlo,, nehas, čo ťa nepali,, 😉

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. sep 2023

@jj298 želám ti všetko dobré, tým by som debatu ukončila. 😉

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
4. sep 2023

Prepáč, ale mňa tiež zaskočilo, že toľko testov za jeden deň. Tiež som mala 2x MA a problémy. Ale presne pre toto som netestovala nikdy pred MS,aby mi z toho nepreplo. Prajem veľa šťastia a pevné nervy 🍀

autor
4. sep 2023

@domka222 ďakujem za názor. Presne takto bola polozwna otázka. 😉

bambieblue
4. sep 2023

Tie intimo testy som si tiež robila 3 ,4 dní do ms a mala som ich rovnaké, úplne slabý duch ale ja a manžel sme to videli o 2 dní nato som robila digi a bolo +1-2 ale žiaľ to bolo mmt tak sme museli o dieťatko prísť... 😔 Ale chcem len povedať že test máš rovnaký aký som mala aj ja a bola som tehotná . Držím ti palce, ale skôr ti už môžem gratulovať 😉 Ak chceš kúp digi o 2 dní si sprav budeš to mat čierne na bielom 😊

esmeronka
4. sep 2023

Skús o 3-4 dni ešte držím palce😊

autor
5. sep 2023

Vrchný včera, spodný dnes ráno Intimed 🙏🙏🙏

yukki
5. sep 2023

Ženy, vy ste tu také skúsené... Dcére už dva razy vynechala menštruácia, ale testy sú jasne negatívne. Je to už dva mesiace od toho čo... Bola na stanovacke. V piatok sme objednané ku gynekológovi, tam to už bude jasné, ale je možné, aby napriek jasne negatívnym testom po dvoch mesiacoch bola tehotná?

autor
5. sep 2023

@yukki nemyslím si, skôr nejaká hormonálna nerovnováha. Po dvoch mesiacoch by určite nejaký test ukázal tehotenstvo. Držím palce 🙏

sara288
5. sep 2023

Nemyslím si, že komentujúce dámy chcú rýpať, jednoducho naozaj majú pravdu v tom, čo píšu - do meškajúcej menštruácie sa týmito pásikovými testami neoplatí testovať, lebo stále to máš 50:50 - buď je to slabá pozitívna čiarka alebo kanálik. Máš z toho rovnaký záver, ako keby si ani netestovala - buď, alebo. Chápem, že je ťažké čakať, tiež som nevydržala, ale bolo z toho len lúštenie bez výsledku. Normálne čiarky sa objavili až v dňoch meškajúcej MS. ALE - ja som si spravila ešte digitálny clearblue test - drahší, ale píšu, že vie detegovať hcg 3 dni pred meškajúcou MS - a u mňa to tak aj bolo ☺️ vypísalo plusko a týždne, takže tam netrebalo čo lúštiť ako pri záhadných čiarkach. Odporúčam skúsať tie digi testy.

yukki
5. sep 2023

Úf, dik

kristin3558
6. sep 2023

Ahojky a dnes si sa testovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre