Skúsenosti s testom Slniečko

6. mar 2024

Chcem sa opýtať aké skúsenosti mate s testom slniecko ? V návode sa píše, že neodcitavat výsledok po uplynutí 5 minút. Mne sa tento výsledok zobrazil po 5 minútach. Bol tak vidno už skôr ale ako zaschynal test tak to je teraz vidno najlepšie. Co si o tom myslite?

danielinda
6. mar 2024

Ja som mala takyto slniecko test 6 dni pred terminom ms, takze za mna pozitivny 🍀 predpokladam, ze tiez mas teda este pred terminom ms

autor
6. mar 2024

@danielinda mam PCOS takže mam veľmi nepravidelný menzes. A bola som pred 5 dňami u doktora a na sone nič nevidel. Nevzal mi krv a pichol vyvolavacku. Ale od včera sa cítim zvláštne...tak som skúsila test. Aktuálne vyzerá takto. Nemoze to byt kanalik?

danielinda
6. mar 2024

Podla mna je ciarka pekna ruzova. Tak uz len pockat do zajtra rana a spravit dalsi. Drzim palce.

danielinda
6. mar 2024

Ak je pozitivny, tak je to mozno 10 az 14 dni po oplodneni, takze na sone nemohol nic vidiet.

autor
6. mar 2024

@danielinda ako mi pichol tu vyvolavacku tak ma hneď nato začalo boliet podbrusko asi dva dni až tak ze som myslela, že už dostanem...ale stále nič

autor
6. mar 2024

@danielinda ja vôbec neviem kedy a ci vôbec bola ovu. Ale je to 13 dní od nechráneneho styku...ale strašne mi je od žalúdka zle. Včera aj dnes..až na vracanie ale zatiaľ sa držím...

danielinda
6. mar 2024

Tak zajtra rano cakam update a vysledok dalsieho testu. 🍀

januska12323
6. mar 2024

Zajtra bude viditeľnejšia.

autor
6. mar 2024

Ja som tomu nemohla uveriť tak som skúšala aj iné testy. A pepino z toho mocu takto....ale livsane teraz :( :( asi to bol len zlý test

autor
6. mar 2024

To bude asi kanalik však?

danielinda
6. mar 2024

Skus opat slniecko zajtra rano, ma dost farbiva podla mojej skusenosti, cize ukazal mi skor pozitivitu ako pepino

autor
7. mar 2024

@danielinda ahoj. Predpokladám, ze ten včerajší test bol chybný. Mam síce slabu čiarku na teste. Ale nie je tak výrazna ..síce to nebol ranný moc ..ale asi nič z toho znova :(

bibuska2
7. mar 2024

Gratulujem ste tehotná držím vám palce ☘️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre