Skúsenosti s testom Livsane

2. apr 2023

Ahojte, aké máte prosím skúsenosti s týmto testom ? Duchuju ? V piatok som si robila test 2x a mala som slabučkú ciarku. B sobotu som test opakovala tiež 2x a bola tam stále slaba čiarka. Nevydržala som tak som si večer ešte urobila digitálny test a ten sa ukázal negatívny. Dnes už som žiadne testy nerobila. MS čakám zajtra. Viem, že by som nemala tak skoro testovať ale nakoľko sme prišli nedávno o babo a toto bol nás prvý pokus bola som nedockava a zvedavá. Myslite, že je ešte šanca alebo ked digitálny bol negatívny tak už môžem očakávať len MS ??

floki1994
2. apr 2023

Šanca stále je..uvidiš či pride Ms...zavisi aj aké máš hcg lebo možno ešte digitálny nezachytil..ja som livsane použila dvakrat a ukázal vždy správne..ale zavisí ake tie čiarky boli 🙂

autor
2. apr 2023

Otvorila som to pretože to bolo poškriabané a nedalo sa to potom odfotiť dobre

floki1994
2. apr 2023

Viditelna je pekne 🙂 už len počkať a hadam bude silnieť 🙂

autor
2. apr 2023

No len ten digitálny bol negatívny ☹️

floki1994
2. apr 2023

Treba si pozriet citlivost testov aj..zavisi od vysky hcg...ale idealne mas pockat par dni a testovat znovu ked uz bude meskat

autor
2. apr 2023

Tak skúsim

sonka333
2. apr 2023

Mne sa raz stalo že som robila dr max a aha ako vyšiel a tehu to nebolo...paličkové boli negat a nemyslím si žeby livsane až tak duchoval...podla mna je pozitívny a držím palce. ...a urob ešte paličkovy 😊digi skús neskôr...aha môj klam 😁dr max....od vtedy som prestala veriť kanalikom a duchom....avšak tvoj podľa mňa neklame

autor
2. apr 2023

No neviem čo si mam mysliet. Minuly mesiac sme i tiež nedávali pozor ale nevyšlo nám to v tie najlepšie dni ale tiež som robila pre istotu test. Vtedy som robila mamatest a bola tam slaba čiarka ale slabšia ako teraz. Tak som kúpila od livsane a bolo to úplne čisté. Preto som zaskočená, že 4 testy mi ukázali slabú čiarku a digitálny nič 😏 MS zatiaľ nič ale boli ma dosť brucho aj krize ako keby som už mala dostať tak nejak strácam nadej

floki1994
2. apr 2023

Bolest krizov a brucha je normalna autorka...ako keby uz mala prist MS...ja som to mala prve tyzdne ked som bola tehu lebo sa ti tam dole vsetko zacina pripravovat...uvidis ci pride MS alebo nie..toto nie je v nasich rukach a nevieme to nik ovplyvnit ... treba dufat ;) hcg stupa kazde dva dni tal o dva dni pretestuj zas tym livsane testom a porovnaj ci je ciarka silnejsia 🙂

luciah187
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuza265
3. apr 2023

No ako? Skusala si?🤗

autor
3. apr 2023

Je to tam😍😍 už len aby všetko dopadlo ako ma 🙏🙏🙏🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre