Skúsenosti Clearblue

bibsha
28. okt 2021

Ahoj 😊 mám len otázočku tie čo ste robili clearblue ukázal vám pozitívny takto niekedy? Tá palička toho pluska taká jemnučka iba v dolnej polovici. Hore trošku ide do stratena z tej strednej 😅 keby tam nebolo vôbec nič tak neriešim ale trošička tam je zle sa to fotí 😅 nechcem sa ale ani tešiť o prvé bábo sme prišli minulý rok v auguste nebilo mu srdiečko - kyretaž. Odvtedy sa stále a milión problémov bolo okolo toho. Vrátane 2 mesačnej menštruácie a teraz beriem duphaston. Pretože som nemavala ovuláciu. A celé je to komplikované 😅 Posledná tabletka bola v nedeľu takže je to 4 deň po teraz a menzes nič tak som si spravila. Prsia ma straaaašne bolia už asi aj vyše týždňa. Tak ja len tak že ak máte niektorá skúsenosti s takými čiarkami 😅 ďakujeem 😊

bibsha
autor
28. okt 2021

Tuto je to už trochu viac vidno trochu neskôr

aknamorka22
28. okt 2021

@bibsha podľa mňa to je pozitívne. Tu čiarku tam pekne vidno. Ja som na clearblue mala takú istú.

93kris
28. okt 2021

Ahoj, v prvom rade ti velmi drzim palce 🙏🏼 Ja tam tu ciarku vidim 😉 No ja s tymto testom dobru skusenost nemam, pred nejakym casom mi vysiel falosne pozitivy. Ciarka bola dokonca silnejsia ako tvoja, uz som sa zacala tesit, no nakoniec po 5 dnoch meskania prisla ms. Bola som velmi sklamana, preto som bola pri dalsom cykle radsej s radostou opatrna a pripravena na vsetko. Odvtedy som ho uz nekupila. Verim ze tvoj pripad to nebude ☺️ Drz sa!

bibsha
autor
28. okt 2021

@aknamorka22 hej? Len takú tenučkú? Jasné že ešte budem robiť aj neskôr budúci týždeň mám ísť na kontrolu po liekoch. Ale aj tak neviem či sa viac bojím toho že z toho nič nebude zas alebo toho že bude a môže to znova dopadnúť ako predtým 😳 čím viac vyzerá tá čiarka reálnejšie (je už taká celá tenká skoro po hodine) tým viac sa bojím že to bude pravda. 😭

bibsha
autor
28. okt 2021

@93kris ďakujem krásne 😊 teraz to už vyzerá takto takú nejakú si mala? Ja som si kúpila tento že teda kvalitnejší 😅🤷🏼‍♀️ prvé tehotenstvo som mala také hocijaké z Tesca, z DMky tak že skúsim taký poriadny si kúpiť teda ale tak hovoríš že sa zas len osvedčilo že značka nie je kvalita 😅

leuska1991
28. okt 2021

@bibsha pozitivny test,gratulujem🥰

aknamorka22
28. okt 2021

@bibsha bola ešte menej vyditelna. Samozrejme to, či je všetko v poriadku potvrdí až lekár sonom. Ešte je skoro a môže sa stať hocičo. Ale podľa mňa to vyzerá na dobrej ceste. Test by ti len tak bez prítomnosti hcg čiarky nerobil. Môže sa to však skončiť ako biochemické a čiarka začne slabnúť. Ja keď som mala takúto slabú čiarku a MS nechodila, za pár dní som urobila kontrolný test či ciarna silnie a objednala som sa k lekárovi. Držím palce 🙂

bibsha
autor
28. okt 2021

@aknamorka22 hej jasné ešte budem robiť a ten budúci týždeň tam isto pôjdem ....minule tehotenstvo ma objednal až v 8 týždni a to už bolo neskoro....už sa mu to nezdalo ale ešte to nechal a na ďalšej kontrole ma poslal hneď do nemocnice ....tak teraz sa budem snažiť, ak by to teda tak bolo, vyrobiť si to aby tomu predišiel

93kris
28. okt 2021

@bibsha ja som mala takuto a teda tehotna som nebola 😥 ale to je len moja skusenost, prestala som tymto testom doverovat.. najlepsie sa mi osvedcil livsane z Benu lekarne a digi Clearblue ☺️ Ale velmi ti drzim palce, aby u teba tento pozitivny test naozaj znamenal tehotenstvo 🍀🙏🏼 (najma po tom, cim si si presla 🙈)

bibsha
autor
28. okt 2021

@93kris ďakujem krásne skúsim kúpiť teda iné a za pár dní spravím znova 🙂 🥰

petamich
28. okt 2021

@93kris no ak si mala takyto test tak si tehotna isto bola ale mohlo to byt biochemicke, nechcem sa nejako hadat ale toto su "kolajnice" a presne take som mala xkrat (pouzivala som iba clearblue) - 2x biochemicke a 1x drobec spiaci vedla mna

petamich
28. okt 2021

@bibsha mna clearblue nikdy nesklamal a pouzivala som iba tie - ja tam tu ciarku na tvojom teste vidim ❤️ skus pripadne ten digitalny o par dni a moc drzim paste 🤞🏻🤞🏻

93kris
28. okt 2021

@petamich Neviem, nie som odbornicka, ale nemyslim si 🤷🏼‍♀️ Zo siedmich testov, ktore som v priebehu tych 5 dni robila, mi vysiel len tento pozitivny, ostatne boli snehobiele.. Ale samozrejme nevylucujem tu moznost - kedze mavam pravidelny cyklus a ms som dostavala nacas. To sa uz asi nedozviem ☺️

93kris
28. okt 2021

@bibsha vela stastia, ak budes mat chut, daj nam potom vediet 🥰

petamich
28. okt 2021

@93kris tiez za to ruku do ohna nedam 🙈 ked by to bol "duch" tak okej, vsak kolko takych testov tu uz baby davali...ale taketo plusko 🤷‍♀️ no nic percenta z predaja za advokaciu, ake su to super testy nemam, takze asi sa fakt stat moze 🙃

anjelicek26
28. okt 2021

Tieto testy su hrozne, casto maju 2.ciarku aj ked tam nic nie je... nechapem, ako ich vlastne mozu este predavat a este za tu cenu... clearblue su super - tie digitalne s urcenim tyzdnov, tieto tak do kosa...

ailiba
28. okt 2021

@bibsha vyzerá, že je slabo pozitívny. Držím palce nech silnie každým dnom🙏 a nech to tentoraz vyjde💗.

martrle
28. okt 2021

@bibsha podľa toho he to slusna ciarka,ale chcem ti poradiť....kup si aj ine testy a,skus ak bude ajiny tak blahozelam potichucky...Lenze tie testy clear blue sú hrozne a robia takto ciarky...mne uz ste krát toto vyslo ba clear blue...takže tak...ale verím ze to nebude tvoj pripadne a ze budes coskoro maminka...

wabi
28. okt 2021

Ja už som tento test, ani nekupovala. Najlepšie skúsenosti mám s testami LIVSANE, keď som nebola tehotná neukázali nič, keď som bola, tak čiarka. Neduchovali. Poprípde sa presvedč s digitálnym.

miskamicha
28. okt 2021

@93kris mohlo to byt biochemicke

fleur1111
28. okt 2021

@bibsha kúp si radšej digitálny clearblue

dorka_33
28. okt 2021

Tiež ti držím palce 🙂 ale ja s týmto testom tiež nemám dobrú skúsenosť mala som ho tiež falošne pozitívny....ale verím ze to nieje tvoj prípad 🙂 🍀 prikladám foto môjho a tehu so žiaľ nebola...

waity888
28. okt 2021

Tieto testy sú asi najhoršie na svete,toľko falošných nádejí už dali. Kúp si digitálny clearblue a tam budeš hneď vedieť na čom si, držím palce 😊

slniecko_12
28. okt 2021

Podľa mňa je spoľahlivejší obyčajný papierový, ten ma ešte neoklamal.

summersunny94
28. okt 2021

@bibsha skús spraviť zajtra, držím palce 😊

bibsha
autor
30. okt 2021

Takže bol to ďalší zlý test do zbierky 🙊 dnes prišiel menzes 🤷🏼‍♀️

fleur1111
30. okt 2021

@bibsha 🥲 to mi je ľúto, nabudúce radšej testuj digitálnym a niekoľko dni po dátume očakávanej ms.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre