Silnejúca čiarka na teste

point111
10. apr 2014

chcem sa opytat, za ako dlho moze zosilniet ciarka na tehotenskom teste, moj bol taky pred vcerom a vcera taky isty, dnes som netestovala.... tak som zvedava.... kedy priblizne mam zasa testovat aby to ukazalo silnu ciarku ako tu kontrolnu?

evita_g
10. apr 2014

Gratulujem, si tehotná 🙂 Ďalšie testy si robiť nemsíš, zbytočne vyhodené peniaze. Radšej sa objednaj ku gynekológovi. Pekné tehuľkovanie prajem 😉

m_ij_ka
10. apr 2014

@point111 blahoželám, je to pekne vidno, prikláňam sa k názoru evita_g ďalšie testy sú zbytočné, je to pekne vidno. 🙂

dada87
10. apr 2014

@point111 ved to je jasneeeeeeee tehu

point111
autor
10. apr 2014

ja len ze ma to trochu zneistilo, ked na druhy den som si opat testovala... a sa mi zdala ciarka o trosilinku slabsia, pravda je ze to nebolo rano ale poobede..... no tu su testy uz suche po par hodinach...preto su svetle.... prvy je ten isty co som zdielala hore, druhy z dalsieho dna...

point111
autor
10. apr 2014

a potom mi napadala moznost mimomaternicoveho tehotenstva ked som nevidela ze by test bol silnejsi na druhy den...... tak stresujem trochu... asi vela rozmyslam...

kristinka28
10. apr 2014

@point111 niesu to nahodou ovu testy

point111
autor
10. apr 2014

nie, pise hcg na zelenom, tehu testy

janaochi
11. apr 2014

@point111 podľa mňa sú to ovu testy. preto ti slabne čiarka. ktorý dpo si?

majka_3
11. apr 2014

@janaochi niesu to ovu testy ved to je zelený normalný tehotenský test..na ovu býva LH a na tehu býva HCG neviem prečo ju presviedčaš keď sama nevieš...
a ma slabšiu čiarku preto lebo je rozdiel robiť test z ranného moču a s poobedného...
@point111 všetko je v pohode..si tehu..gratulujem..keď test budeš opakovať každý druhy deň uvidíš ten rozdiel že čiaročka tmavne... 😉 z ranného moču 🙂

point111
autor
12. apr 2014

hej videla som rozdiel testovala som o 2 dni, ciarka bola silnejia... 🙂

maaji
3. okt 2020

@point111 určite si tehotná gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre