Silnejšia čiarka na teste a krvácanie

didusa1088
4. júl 2024

Ahojte baby. Tehotenský test ukazuje stále silnejšiu a silnejšiu čiarku. No ja už 4 deň krvacam. Prvé tri dni to bol taky slabší menzes a teraz už len spinenie. Jemne občasné pichnutie v podbrušku. Bola som na pohotovosti ale povedal mi ze ešte nič nevidí, vraj skorý týždeň. Ze on niečo uvidí najskôr v 5 6 týždni. Mam si sledovať čiarku ci silnie. Zakázal robiť digitálny, lebo ten ukáže pozitívne aj po potrate. Čiarka silnie ale spinenie pokračuje ako vravím 4. Deň. Mate niekto takúto skusenost? O 4 dni som objednaná na ďalšiu kontrolu ale to je nekonečný čas. Vopred ďakujem za akékoľvek skúsenosti.
Fotky sú robene od začiatku spinenia a spodná je dnešná.

matullienka
4. júl 2024

@didusa1088 aj klasický test bude nejaký čas po potrate pozitívny, hcg nezmizne hneď. Ja som pri mladšej masívne krvácala v 5 tt ale bola som hospitalizovaná

didusa1088
autor
4. júl 2024

@matullienka áno to mi vravel ze čiarka bude pozitívna aj po potrate. Ale po ňom by vraj nemala tmavnut ale blednúť. Skôr sa obávam mimomaternicoveho ako potratu keďže výrazne tmavne zo dňa na deň. No.. Uvidíme každopádne ďakujem veľmi pekne za skúsenosť 💗
@matullienka

e1i
4. júl 2024

@didusa1088 treba vylucit mimomaternicove tehotenstvo. Odber hcg a s odstupom 2-3 dni ako sa meni.

didusa1088
autor
4. júl 2024

@e1i áno presne ako vravím ze skôr sa obávam mimomaternicoveho ako potratu.. Snáď sa v utorok dozviem viac 🙈

e1i
4. júl 2024

@didusa1088 prepac necitala som ine komentare. Ja som mala GEU a bolest napr prisla az 31dpt (bolo tovpo umelom) takze presne viem kedy. Hned o pol 2 som uz lezala na operacnom stole a hcg bolo takmer 10 000. Tiez som predtym len od 18dpt spinila,potom 2 dni pred kontrolou v car sa to zosilnilo ale dr na potohovosti geu nevidel,alebo skor nechcel vidiet a riesit.

madielilly
4. júl 2024

@didusa1088 ked ciarka silnie,nemoze to byt len implantacne krvacanie normalneho tehotenstva ked uz teraz iba spinis? Moja kolegina napriklad nevedela 3mesiace ze je tehotna,lebo mala klasicku menstruaciu a dnes ma 2 dve dospele a zdrave baby.Ja ti nechcem davat plane nadeje.Sama som po 2 biochemickych tehotenstiev pri 1 roku snazenia.Ale stres ti tiez nepomaha teraz ked myslis na zle veci.Skus to vydrzat do kontroly a pokus sa trosku mysliet pozitivnejsie aby si za ten cas bola aspon trosku menej nervozna.Ale zase nechcem v tebe vzbudiť zbytocnu nadej.Taka nejaka stredca cesta

didusa1088
autor
4. júl 2024

@madielilly asi som presne toto potrebovala počuť.. Nie kvôli nádeji ale tu poslednú časť o tom ukludnení sa.. Fakt cítim na sebe extrémny stres a máš pravdu.. Zahadzujem testy kašlem na to 😃 do kontroly sa tvárim že sa nič nedeje a dám si relaxačný víkend 😃 ďakujem veľmi pekne 💗 ani nevieš ako mi tento komentár pomohol ☺️

kessica87
9. júl 2024

@didusa1088 ahoj... ako si na tom? Všetko v poriadku?

didusa1088
autor
11. júl 2024

@kessica87 ahoj, ďakujem za opýtanie 💗 bol to potrat :/ ale našťastie bez zákroku.. Tak ma lekár podporil že prečistená pôda najurodnejsia pôda.. Takže môžeme ďalej skúšať.. 😃☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre