Silné bolesti 3 dni pred menzesom

16. aug 2023

Ahojte, snažíme sa o dieťa mám 3 dni pred menzesom ale už od ovulácie mam strašné bolesti stále mám buď kŕče ,bolesť krížov ktoré mi vystrelovali do chrbta, nenormálne návaly tepla,bolesti ako pred menzesom a posledné dva dni sa pridala aj bolesť hlavy (mňa hlava nikdy nebolieva)a občas pocit ako keby namňa niečo lezie.2 testy som si spravila inej značky a vidím tak fakt že úplne slabého ducha. Tak či má niekto podobnú skúsenosť alebo mi ke niečo iné.. ? Ďakujem vopred za odpovede.

zmrzlinka2021
16. aug 2023

To aka je realita zistis, az ked ti bude menzes meskat aspon 3-4 dni.
Dovtedy je to len "vymyslanie si"

autor
16. aug 2023

@zmrzlinka2021 dieťa už mám tak si to nepotrebujem nahovárať

vanilkovazmrzka
16. aug 2023

Tak ako mozes byt aj chora napriklad 😅

autor
16. aug 2023

@vanilkovazmrzka no ale to už mám potom niečo vážnejšie keď mi netečie sopeľ ani hrdlo ma nebolí takže vtipné mi to moc nepríde

damia22
16. aug 2023

ja som to takto mala 2 cykli dozadu a netuším čo to ... presne od ovulácie každý deň bolesti ako príchod ms nakoniec mi aj prišla 2 dni skôr.

janetinka27
16. aug 2023

tak uvidis. zatial sa citis blbo, ale nikto ti nepovie preco. je to bud alebo. ja sa citim blbo posledne dva mesiace a nie som tehotna. prajem ti vysledok taky, aky si zelas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre