Silná bolesť v podbrušku

nikus20
5. jan 2014

Baby som 5dni po ovu ale co pocitujem hroznu bolest v podbrusku eate vacsia ako ked mam ovu ...a este ma.prsia bolia ..a ked idem na wc tak ked sa utrem spinim..MS mam dostat az 15.1 otazka znie je to uhnezdenie alebo prechladnuta ?ale to asi nie ..alebo pride Ms skor mala som problemy ale to uz skoro pol roka do zadu ze som.mala aj dva krat MS do mesiaca..mate stym skusenosti ?alebo mam ist k DR ?:/leno ta bolest je uz neznesitelna uz aj tabletky slm.si musela dat..dakujem

nikus20
autor
5. jan 2014

Nikto nic asi

mbabika
5. jan 2014

@nikus20 tak mas viac mozunosti skus zajst k dokymu alebo si urob test.... 🙂 vela stastia

1magda
5. jan 2014

zajdi k doktorovi..... mozno to nic nie je, ale to ti az on povie....za to nic nedas a platis si zdravotne :o))

nikus20
autor
5. jan 2014

@mbabika na testik je prilis skoro si myslim..asi pojdem.na pohotovost slzy mi idu citam uz po nete ale moc asi sa medozviem.zajtra ne sviatok dr nerobi :( alebo vydrzim dakujem ;)

nikus20
autor
5. jan 2014

@1magda no radsej lebo uz slzy mi idu :( taka bolest ako kebu mrcha peichadzala furr na wc beham ze o tyzden skor by prislo

1magda
5. jan 2014

zbehni na tu pohotovost...... je to sice iny pripad, ale porodila som maleho 28 a malu 24 tyzdni a vzdy som si vravela, ved to nic nieje, vsetko je dobre a tak.... Nikdy nevies co sa deje..... drzim palce.

sepkev
5. jan 2014

nechcem byť zla, ale moze to byt aj prkasnuta cysta, uvidis ako, ale v utorok by som sa objednala, mne takto praskla cysta, isla som tam o pl roka gyn. mi povedal, preco ste neprisli hned...

nikus20
autor
5. jan 2014

@1magda ja som o dcerku prisla :( v 8mesiaci :(..to dobre skoro ale su zdravucke dufam ?🙂
@sepkev jaj ani nestras ale jasne musim.brat vsetko do uvahy este ani spat neviem.furt boli no aai vydrzim a zajdem.knemu tam skor minpovedia co a ako a dakjnem

majka_3
6. jan 2014

ved minuly mesiac si mala toto iste nie? tiez si zakladala temu o tomto...a predsa si ms dostala..mozno to je u teba normalny pribeh ovulacie a mozno nieje nieco v poriadku...ked sa ti to objavuje kazdy mesiac...a ak mas velke bolesti skoc na pohotovost.

nikus20
autor
6. jan 2014

@majka_3 no ani nie o tomto to bolo ale bol to len ze sme v tom? to osm zakladala temu 🙂 prave naopak mna vzdy boli len pred mrchou ...bola bola som dali mi inekciu nic viac poslali ma domou zasla som za moj gyn. byva tu blizko mi pvoedla nech lezim v a 8ho idem knemu ..ktomu som zacala mat zlty vytok..a picha ma v pravom vajecniku ..no bud budem mat problem ale podla grafu sommu aj ukazala poveadl ze som mozno aj bola fakt tehu...ale odislo to s MS ktora prisla o dva dni este aj skor

1magda
6. jan 2014

nikus20 to ma mrzi, je mi to luto.......nad mami stali vsetci svaty, az na par malickosti, ale to mozu mat aj normalne narodene deticky..... drzim palce a pevne zdravie :o)) potom to vyjde :o))

nikus20
autor
6. jan 2014

@1magda inak mozem sa spytat ako to prebiehalo ro je o dost skorej.porod ? Aj mne kvoli stene v maternici ze asi bude skorej porod tak neviem akk to myslelli

nikus20
autor
7. jan 2014

@1magda stupa sice pichanie je mensia ale stale citim🙂

naty18
8. jan 2014

Ahojte. Chcela by som poznať váš názor... menštruácia mi mešká 9 dní... Už 3 dni mám dosť silné bolesti v podbrušku, akoby som už mala mrchu. Ale stále nič.. Ani špinenie ani nič. Test som si robila po týždni meškania a bol negatívny. Už naozaj neviem čo robiť... Je to veľmi nepríjemné.. Zažila už niektorá z vás niečo podobné?? 😖

bekolli
21. apr 2014

Chcem sa spýtať mám neskutočne bolesti v podbrušku keď do cikam. Ak som dostala menstruaciu tak ta bolesťpprišla. Ale nikdy predtým som nemala take bolesti. Čo to môže byť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre