Sex pred ovuláciou

5. apr 2021

Ahojte žienky, chcela by som poradiť 🙂
Je možné, že sme mali pár dní pred ovulaciou sex a spermia tam vydržali do dňa plodných dní a uhniezdilo sa vtedy?

petamich
5. apr 2021

co znamena par dni? 2 alebo 5? 🙂 kazdopadne ano mozne to je, zalezi od kvality spermii aj ako blizko si bola k ovulacii, plodny hlien vie napomoct, kazdopade 1-2 dni uplne v pohode a potom uz so stupajucim poctom dni sanca celkom klesa

euka210
5. apr 2021

Ja som mala "suche" obdobie este 2 dni, az potom hlien a babo bolo na svete..pre mna nepochopitelne.

euka210
5. apr 2021

Spermie vydrzia aj 5dni

autor
5. apr 2021

@petamich plodné dni boli 28-29 a styk 24, 26 a 27 a po ovulacií 30teho.. od plodných dní ma vkuse bolí podbruško tak neviem či je možné, že vtedy by sa uhniezdilo už..

petamich
5. apr 2021

pockaj to ale kusok "splietame" 🙂 spermie si vedia na vajicko pockat, so skorym uhniezdenim to nema nic spolocne, prakticky teda napr. 27. ste mali styk, vajicko sa uvolnilo 28. ti "dvaja" sa nasli, vajicko sa oplodnilo a zacalo cestu do maternice, kym dojde k oplodneniu a vajicko dorazi do maternice trva to min. 5 dni, cize ak toho 28-29. doslo k oplodneniu (neviem ci mas odsledovanu ovulaciu, ak nemas a pouzivas aplikaciu tak to je iba indikativne a mohla si ovulovat skor/neskor), ak to ale bolo tak, tak k uhniezdeniu dochadza prakticky teraz, bolest v podbrusku moze suvisiet s ovulaciou, na akykolvek priznak tehotenstva je este velmi skoro ale zeny maju kadeake skusenosti, niektore mali priznaky velmi skoro, atd., kazdopadne drzim paste

autor
5. apr 2021

@petamich robila som si ovulačný test 28,29 aj 30...toho 30tého už bledol 😏 takže 28 a 29 to bolo....
Práve to som chcela vedieť, že či je možné, že by sa uhniezdilo vtedy... ďakujem veľmi pekne za odpoveď ❤️

petamich
5. apr 2021

no podla toho co pises, podla mna by ste to krasne mohli trafit :D nam napr. lekar povedal, ze je dobre aj pred, ze oni si pockaju 😂 a sice ja som ovulaciu nemerala ale asi si teda pockali (cca. viem kedy ovulujem, mavala som ovulacne bolesti) a nam to vyslo, drzim paste🤞🏻

autor
5. apr 2021

@petamich ja tiež nemeriam ani nič len vtedy som si prvý krát kúpila tie ovulačné... 😁
Ďakujem ❤️

nevenka
5. apr 2021

My mame tretie babatko zo sexu 2 dni pred ovulaciou, merala som BT a necakala som, ze tak skoro pride, stala sa vynimka. Niekto hore asi chcel nam poslat cloviecika 😍...Takze sanca je vysoka, drzim palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre