Sex počas menštruácie

4. júl 2021

Ahoj.
Je možné aby jsem otěhotněla, když jsem měla nechráněný sex počas menstruace, s tím že partner ejakuloval mimo mě?

petamich
4. júl 2021

nie, pravdepodobnost bliziaca sa k 0

vanilka83
4. júl 2021

Ak muz neejakuluje dnu samozrejme otehotnenie nie je možné

panelacikova
4. júl 2021

je to možné ale 🙂 už som sa stretla s takými prípadmi, kedy si boli 100% istí, že sa to stalo práve vtedy
@petamich

uzanka16
4. júl 2021

99% určite nenastane tehotenstvo keď ejakuloval mimo, iné by bolo keby sex cez menštruáciu a urobí sa partner priamo do ženy, tak som otehotnela napr.ja.

petamich
4. júl 2021

@panelacikova teraz nenarazam konkretne na teba a ze poznas niekoho komu sa to stalo - cize vobec nechcem rozporovat, ze to tak nemoze byt ale ja tymto storkam "kamoska pozna kamosku" vo vacsine pripadov proste neverim (moj osobny nazor) - ak niekto menstruuje a tvrdi navyse, ze partner sa spravil mimo posvy, tak hovorime o pravdepodobnosti 1:velmi vysoke cislo - vacsinou to tak nakoniec uplne nebolo a mozno vlastne to aj kusok bolo do posvy atd. uz aj ak by ejakuloval do posvy, stale je tam velmi nizka pravdepodobnost, ale okej uz nie nemozna, ze prave vtedy niekde prebehla ovulacia a ze vajicko sa v nizkej sliznici uchyti ale dobre...

proste za mna su to vo vacsine pripadov story ako napr. - nie skutocne som brala antikoncepciu poctivo ani jednu tabletku som nevynechala - a zrazu bum no vlastne som tyzdne hnackovala a na dve tabletky som zabudla alebo ved on ani dnu nebol ale zrazu vlastne zo mna vyteka ejakulat

nevravim, ze tieto nazvime ich "nestandardne" otehotnenia su nemozne ale vo vacsine pripadov je to skratka trochu inak a nechcem byt ironicka ale na modrom koniku isto najdes jednu zenu co tvrdi, ze otehotnela alebo pozna "kamosku", ktora otehotnela a teda nevie s kym, lebo sa kupala na verejnej plavarni 🤷‍♀️

panelacikova
4. júl 2021

@petamich jasné, je to ojedinelá vec, súhlasím. osobne u mňa v rodine jeden prípad a o jednom mi hovoril priamo lekár v reprodukčnom centre pred cca 12 rokmi, že mal aj takýto prípad 🙂
jaj, no až teraz som si všimla, že to šlo akože "mimo". to som prehliadla. tak jasné, to je blbosť 😀 😀

autor
4. júl 2021

@petamich v mém případu partner opravdu neejakulovat do mě. Vytáhl dřív, a ještě nějakou chvilku mu trvalo než se urobil mimo rukou.

petamich
4. júl 2021

autorka: tak v tom pripade moj osobny nazor je, ze je tam velmi mala pravdepodobnost, kazdopadne ak si chces byt ista - tak pripadne tabletka po je cesta, je to sice riadna naloz hormonov ale teda...

autor
4. júl 2021

@petamich už sem ji jednou měla, a vůbec mi po ni nebylo dobře. Myslím že můžu doufat že to bude ok. Jelikož většinou mám ovulaci až zhruba týden a něco po konci Ms.

majulino
4. júl 2021

@petamich budem vynimka mam tak 3 deti, inak sa nam nedarilo 😅

petamich
4. júl 2021

@majulino mas tri deti tak, ze pocas menstruacie sa partner urobil mimo? 🤪

majulino
4. júl 2021

@petamich klasika, neprečítala som si prispevok, len nazov 🙄

petamich
4. júl 2021

@majulino 😃😃 vsak ja len zo srandy, chapem co si chcela povedat, ze ty teda rozhodne ovulaciu v strede cyklu asi nemas 🤪

christinka1
4. júl 2021

To čo je za stupidnu otázku,to ako keby si sa pýtala keď som mu fajčila ,som to zhltla,je možné že som otehotnela??🤦🙈

alina765
20. júl 2021

@christinka1 😂😂😂😂

katarinakata301
29. júl 2021

Môžem otehotnieť keď som mala sex cez 3.4.5.deň menštruácie ?(mávam 5 dní, lenže potom som už moc nekrvacala...a na siedmy deň som trochu začala)neviem na 100% či sa do mňa partner urobil alebo nie...
ďakujem za odpoveď...

beata110
1. okt 2021

@majulino mozem sa opytat mate chlapcov ci dievcatka ci aj aj. Ked ste otehotnela pocas menstruacie

vanda323
1. okt 2021

@vanilka83 kvapka lásky.....

majulino
1. okt 2021

@beata110 aj aj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre