Sex cez neplodné dni a pozitívny test

25. apr 2021

Čítala som že tieto testy sú falošne pozitívne povedzte my že to je iba kanálik ako fakt som mala s mužom sex iba raz do mesiaca a aj to hneď po menzes takže v neplodne dní mešká dva dni a taký test už druhý my vysiel

babovka2321
25. apr 2021

Toto nebude len kanalik 😅

terina25
25. apr 2021

Blahozelam 👶

nika82
25. apr 2021

blahozelam

janai1
25. apr 2021

😂😂😂😂
Tak toto je krásne pozitívny test 😉

mogaa
25. apr 2021

tak jeden test sa ti môže pomýliť, ale dva?

petamich
25. apr 2021

toto mi tiez uz uplne nepride ako falosny vysledok 🙂 hlasujem za normalne pozitivny test

malinoismum
25. apr 2021

Evidentne keď ste s muzom mali sex len 1x v mesiaci tak ste sa trafili... ako vážne 🙂
// jak lusk...

autor
25. apr 2021

@malinoismum Veď to my neuverí ani že to je jeho 😂

kiki68
25. apr 2021

No ved aj ja, prvy den po menzes sex a boli taketo kolajnice. Dnes sa volaju Alex a maju 9,5kg vahy 😂 mas to pozitivne, to neni kanalik. Je to ruzova ciarka, teda dve ciarky 👏🏻😀 a ten sex v neplodne dni je vidis aka blbost... ja som bola sa usg 21 sept a bolo po ovu, prisla ms, 1 okt sex a 27 okt uz ms nedosla

autor
25. apr 2021

@kiki68 pojdem poobede kupit digitalny test lebo fakt som s toho nervozna . Ako ja uz neviem ani ako sa chranit antikoncepcia my nerobi dobre cez kondon sa mam tiez uz jedno podarilo a prerusovay sex tiez neni vraj ochrana ziadna asik zacnem zit v celibate len potom neviem ci by to manzelstvo fungovalo .

poopsie
25. apr 2021

Môžeš si dať podviazať vaječníky, síce aj to nieje 100%

hennyinnsbruck
25. apr 2021

Ten nadpis 🤭🤭😁😂😂😂

Veru toto nevyzerá ako falošný test.. Asi bola skôr ovu alebo ma chlap spermosky s mega vydržou🤪

poopsie
25. apr 2021

Alebo manžel vazektomiu

zuzubb007
25. apr 2021

tak toto je solídne tehotenstvo 🙂 gratulujem 🙂, neviem ako ale ja som za 15 rokov neotehotnela ani raz a nebrala som v živote žiadnu antikoncepciu ani inú formu ochrany 🙂, nuž keď chlap nevie kedy vytiahnuť tak už len vazektomia 🙂

autor
25. apr 2021

@zuzubb007
@poopsie moj chlap je moc krestansky založeny nato ale povedzme si tak ze tie deti on nenosi ze a zatial som mala dost narocne tehu ako chceli sme este jedno ale nie tak skoro aspon ja nie .

malinoismum
25. apr 2021

To že je kresťansky založený je tak nutná informácia ako to, že som dnes utrela v dome prach....
Keď ste nechceli, ako pises - boli ste dvaja, obaja ste sa mohli chrániť.... ty tabl., alebo on kondómom (alebo keď je už tak múdry vedel kedy vytiahnuť....)

majka66
25. apr 2021

Ten je pozitívny gratulujem

kiki68
25. apr 2021

Mozno muz na vazektomiu. Muzov kamos to takto vyriesil ( zena moc otravovala s druhym dietatom) a dva roky sa ona snazi a ani tuk. On jej to totiz nepovedal zmetek. No ale ide to ak takto . Alebo dat podviazat vajecniky.My pouzivame kondomy iba a ani raz nebola nehoda. Alex je planovany, ale ze to bude na prvy sup a takto . To som vtedy netusim a. Vies ja som 9 rokov nemohla mat deti ( s mojim ex 7 rokov a iba par neuspesnych tehu) . Cize by ma nenapadlo, ze s mojim muzom to raz skusim mimo ovu a bum ho

moniocko
25. apr 2021

Aj ja som si myslela, že veď hneď po menzese nemôžem byť tehotna, blbosť 🙂 pamätám sa, ze som bola cely týždeň po nočnej, skusili sme raz cez víkend a o mesiac som mala kolajnice jak hrom 🙂 pri druhom tak isto 🙂

janulka1802
25. apr 2021

@malinoismum možno je z tých, čo ani kvapku nepustia mimo ženino lono... sú kadejakí kresťania, používajúci kondóm, prerušovanú, ale i takíto... každopádne to má mať každý pár vydiskutované pred sexom

weronika171717
25. apr 2021

Ja som tiez otehotnela hneď po menzese 🤷‍♀️ myslím, že o 9 mesiacov budete mat zlatíčko pri sebe ❤️

alexi2211
25. apr 2021

Nedá sa spoliehať na plodné a neplodné dni, tiež sme to mali podobne. No gratulujem 🙂

majamat
25. apr 2021

kedysi bola info, ze po ms su neplodne dni,a le figu, ved ovulka moze byt pri 28dnovom cykle 14den, co je standard, ktory mnohe zeny nemaju. kludne moze byt aj 10den, co je kratko po ms. cize na plodne dni po ms by som sa veru moc nespoliehala. este pred ms skor, ale po nie.

xjakubikovak
25. apr 2021

@alexi2211 akože sa nedá? Otehotnieť sa dá len v plodné dni a keď vieš kedy ich máš, napríklad tým že merias BT tak sa im proste vyhnes resp. sa chránis ešte aj inak. Či?
(P.s normálne sa pýtam, zaujíma ma to keďže na to spolieham)

elizabet173
25. apr 2021

@xjakubikovak vo výnimočných prípadoch môžeš mať ovuláciu aj dva krát počas jedného cyklu. Ak dieťa neplánuješ, tak by som sa chránila ešte aj iným spôsobom

majamat
25. apr 2021

@xjakubikovak myslim si, ze mala na mysli to, ze sa neikde uvadza informacia, ze asi tyzden po ms a tyzden pred ms su neplodne dni. nie pri merani BT. a teda na tuto info sa neda spoliehat

xjakubikovak
25. apr 2021

@majamat tak na takúto info určite nie😁 ale ja to už automaticky beriem že ak niekto hovorí o plodných dňoch tak vie kedy ich má 🙂 ale môže byť že to bolo myslené tak🙂

xjakubikovak
25. apr 2021

@elizabet173 ja viem tak že ak sú dve tak nastávajú veľmi krátko po sebe a teplota vystúpi až po už prebehnutej ovuláciu ale aj tak sa tam čaká pre istotu 3 dni 🙂 ale hej zatiaľ sa chránime aj inak, este sa pri určovaní plodných a neplodnych dni nepovažujem za proficku

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre