Sex bez ochrany

anxk
1. mar 2014

Dobrý deň pred pár dňami nechránený sex . Kamarát ejakuloval mimo mňa a potom sa vraj 3-4 krátko a trochu bolestivo vymočil (dúfam že z toho nedostanem nejakú infekciu) aj ked neumyl o cca 20 minút sme mali nechránený sex zas a opät ejakuloval mimo .
Aká je šanca na otehotnenie ?

katy2
1. mar 2014

ach jaj 😠 prazdniny v plnom prude 😀 😀 😀

anatalia77
1. mar 2014

Kamarat????

luba28
1. mar 2014

10000000000%,.... a ty len tak s kamaratom sexujes????

danka79
1. mar 2014

ja to vidim na stvorcata.Musis dodrzat nasledovny postup: Zaloz si albumcek :vecicky pre moje deticky a uz nakupuj ako sialena kociky,svetricky,dupacky a ine cky. Potom si zaloz albumcek:moj pupcek a fot sa tak zo 10xdenne a nezabudni vsetko uverejnovat. Zakladaj min.jednu temu tyzdenne s otazkami, co mozes jest, hovorit a nosit ako tehotna 😀 😀 😀

este chvilu to tu vydrzime, myslim ze prazdniny cakaju este vychodne Slovensko

zuzka_puska
1. mar 2014

@danka79 tak dobre sme sa s manzelom dlho nezasmiali, dakujeme 🙂

nice202
1. mar 2014

ach jaj...a to sa vymocil do teba?

anatalia77
1. mar 2014

@nice202 😀 zlaty dazd ti nic nehovori?? 😀

nice202
1. mar 2014

@anatalia77 hovori hovori 😀 mame taky ker pred domom. 😀

anxk
autor
1. mar 2014

@nice202 nie
@danka79 dakujem ti za pomoc .. aj vám ostatným
bola som opitá a je mi to lúto tak by ste mi mohli aspoň normálne odpovedať

danka79
1. mar 2014

@danka79 aha, tak to uuuplne meni situaciu. Opita si bola ked si to robila alebo pisala?
PS: odpoved na sposob rozmnozovania-prirodoveda 7r.ZS

luba28
1. mar 2014

@anxk nie,nic sa nestalo,neboooj,...ak to stihol dat vsetko mimo teba,...

anxk
autor
1. mar 2014

@luba28 dakujem
@danka79 dúfam , a niekedy človeku pomôže ked ho niekto aj uistí nielen učebnica . Teraz som triezva dúfam že s tebou sa nikto tak baviť nebude ked budeš potrebovať radu

danka79
1. mar 2014

@anxk je naivne si mysliet, ze uistenia z anonymneho fora su 100% a objektivne..ach jaj.

seriozna rada na zaver: sexuj ked si triezva a zodpovedna. myslela som ze v r.2014 su dnesni mladi nabuchani informaciami,ale vidim,ze ani velmi nie..

ukulela
1. mar 2014

@anxk nemozes sa cudovat. sprosta otazka - sprosta odpoved. ano, je sanca, ze si tehotna,ak bol aj kamos opity, mohol pokojne palit aj dovnutra a teba len osalil, ze mimo. takze - kedze ste nezodpovedni a nedokazali ste si kupit gumu /a ty ani potom na druhy den tabletku po - cakaj na kramy a dufaj. a ak to dobre dopadne, nabuduce ochranu a ziadny chlast (boze, uz aj kvoli tej infekcii, co si spominala, kamarat taky rad asi aj inde omocit, a ty tiez asi nemas staleho partnera.)

anxk
autor
1. mar 2014

@ukulela tak bola to chyba . To že to bolo mimo som si istá ejakuloval až chvílu potom ako ho vybral

billam
1. mar 2014

@anxk kúp si test...a chod na gynekologiu poradiť sa ohľadom antikoncepcie

domik90
1. mar 2014

@anxk ...no ak chceš aspoň vedieť aká je šanca, že môžeš otehotnieť, je treba hlavne vedieť, že žena napríklad pri pravidelnom 28 dňovom cyklu je plodná len 48 hodín a to je ale naozaj len pri pravidelnom cykle - plodné dni sú cca v 14 - 15 dni. Ak ste mali pohlavný styk 2 týždne po menštruácií tak šanca tu je... my sme takto pokúšali šťastie tri a pol roka a proste sa raz zadarilo 🙂 ... treba si kontrolovať plodné dni a vtedy prípadne nesexovať alebo použiť ochranu ak neplánujete bábo

ukulela
1. mar 2014

@anxk to je take spoliehanie sa ze "ved ja si dam pozor" ... par kvapiek ide vzdy skor. ja take silacke reci neuznavam, najma ak mam v okoli pripady, co behaju po detskych ihriskach po tom,co si dali pozor. nemusela si mat ani plodne dni, no ani to nemusi byt smerodatne. teraz to uz nevyriesis, musis len pockat. no hlavne sa, prosim, na tomto pripade pouc ..aj ja som mala -nast a mala som frajera / ov. no akosi som si dokazala zratat dve a dve a neriskovala som. pri stalom vztahu som sla do tabletiek,no ked nemas jedneho partnera a istotu (infekcie, choroby) tak aspon vzdy pouzi kondom. lebo ani jeden suvenir z nechraneneho sexu nie je ziadany. tot rada starej vyzitej tridsiatnicky :P

domik90
1. mar 2014

@ukulela niektorým mladým je asi ťažko dohovárať... vypijú si večer, chcú sa zabaviť a nakoniec sa dozabávajú nad tehotenským testom 😉 ja neviem, proste je mi to smiešne

sandrika1986
1. mar 2014

Ach jaj 😉 😀

zuzanockamt
1. mar 2014

@anxk kamarát? ... taky rad 🙂 😀 ... tu sa nedozvies, ci si alebo nie si tehotna, to zistis len sama a snad ti to bude poucenim, ze ochrana by tam mala byt ... minimalne kondom, aby si od kamarata nedostala aj nejaky iny suvenir, nie len dieta

sissy27
1. mar 2014

@anxk no jo, kamarád taky rád... či si tehotná nevieme, ale blbá si určite... na otázku o tehotenstve ti dá odpoveď tehotenský test a na otázku o možných pohlavných chorobách lekár... prípadne to môžeš zobrať u svojho gynekológa jedným vrzom... a nehovor, že sa hanbíš, na to už je neskoro...

zuzka_puska
1. mar 2014

@anxk kolko mate ty aj kamarat rokov? ved okey, nejdeme ta sudit pre tento tvoj nezaväzny ulet, nikto z nas nie je bez chyb...... ale tak ked mate aspon trosku rozumu,tak vas mohlo napadnut pouzit ochranu, alebo tehotensky test- tu nikto do teba nevidi,ci si alebo niesi tehotna, sanca na otehotnenie je vzdy!!!... a ak nahodou aj si tehotna ,tak snad mate aspon trosku zodpovednosti a o babetko sa spolocne dobre postarate!

natiko79
1. mar 2014

ak si mala pochybnosti mala si si ísť do lekárne po takú tabletku že PO

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre