Sex 2 dni po skončení menzesu a tabletka po

lenulikus
25. sep 2017

Ahojte
zaujimal by ma Vas nazor - minuly piatok (22.9) mi skoncil menzes, vcera v nedelu (24.9) sme mali s partnerom chraneny styk, avsak praskol kondom...co uz... Uzila som do hodiny tabletku "po"
Aka je sanca ze ostanem tehotna? ... pre rypalky - ak aj ostanem tehu, tak nevadi..nebude to koniec sveta, len teraz nie je velmi vhodny cas

Dnes doobeda (to bolo asi cca 12hodin po uziti tabletky) - som citila podbrusko, neskutocne mi busilo srdce a stupla mi aj teplota...a tak teraz neviem ci to pripisovat tabletke...moznemu tehu... alebo zeby mi prichadzala ovu? Cyklus mam 28-30dnovy, menzes trva tak 7-9dni.

Dakujem za kazdy nazor 🙂

dominika6
25. sep 2017

@lenulikus zle ti je z tabletky

inka04
25. sep 2017

Bud rada, ze "len taketo" neziaduce ucinky po tabletke mala...

ajvy66
25. sep 2017

Drzim palce nech to dopadne tak ako ty chces. Ja ma z tabletky po polrocnu slecnu 😊

belllinka
25. sep 2017

@lenulikus si najprv nieco nastuduj o tehotenstve a oplodneni, ked uz predpokladas, ze to su priznaky tehotenstva 🙄

lucinocka
25. sep 2017

@lenulikus ta tabletka je najvacsie svinstvo pre organizmus...logicky si predstav, ze ti musi rozhadzat komplet cely system a hormony aby si neotehotnela... co podla mna 2 dni po MS bol aj tak blud brat...

lenulikus
autor
25. sep 2017

@belllinka predstav si nastudovane co to mam...mame aj syna, ktory bol planovane pocaty - len odvtedy ubehol nejaky ten cas a skor ma zaujimali nazory a skusenosti zien, ktore si niecim podobnym presli....nez nic nedavajuce vety bez myslienky, akou si prispela ty..ale dik

belllinka
25. sep 2017

@lucinocka Neni to blud, ked jej menzes trva 7-9 dni, kludne to mohol byt 11-ty den v 28-dnovom cykle. Ovulka prichadza v strede cyklu, spermie prezivaju v tele aj 3 dni, cize, kludne by mohla ostat tehotna.
@lenulikus To su dost zakladne veci a hlavne ked si uz bola tehotna by si mohla vediet, ze vajicku trva nejaky cas, kym doputuje do maternice, uhniezdi sa a až potom mozes pocitovat nejake priznaky. Nie hned na druhy den.

missguerlain
25. sep 2017

@belllinka No to, co popisuje, ze citila, mozu byt kludne priznaky ovulacie. A kedze sex bol vcera, tak je sanca, ze spermie preziju kym vajicko doputuje.
Avsak ulohou tabletky po je oddielit ovulaciu... Cize ak uz ovulacia zacala prebiehat, tak tabletka po nema vobec ziaden ucinok...

juliet86
25. sep 2017

Je ti zle z tabletky. Bola hlupost si ju davat

lucinocka
25. sep 2017

@belllinka velmi neverim ze ma 9 dni MS... to by musela byt fakt stastna alebo ten jej hypervykonne spermie... ano preziju 3 dni , ale zamotane v plodnom hliene, ktory tesne po MS nema... aj od MS do ovulacie musi prejst nejake obdobie, vajicko tiez nenarastzie za dva dni

adri44
25. sep 2017

Stalo sa mi presne to isté.. tiež som zobrala tabletku po (prvý aj posledný krát :( .. ) .. začala som mať strašné bolesti v podbrušku a mala som zimnicu.. Hneď som nabehla na gyndu a povedala čo sa stalo.. Pamätám ako ma lekár zjazdil zato, aké svinstvo som si zobrala.. malá som pol hodinovú prednášku o tom aké je to nebezpečné.. a k tomu som mala z tej tabletky ešte aj bolestivé vodné cysty.. bolesť prešla keď praskli.. ponaučenie jak sviňa, už nikdy by som si tu tabletku nekúpila.. nehovoriac o tom že som za ňu vysolila 28 eur 😠

lilyianka
25. sep 2017

@lenulikus to mas z tabletky...na tehu priznaky mas skoro,ovu tiez skoro (aj ked niektore zeny ju mozu mat na zac.ci na konci cyklu) ...je to horm.supa cize telo takto zareagovalo

yamaykaa
25. sep 2017

Ziadne obavy 🙂 podla mna to mas skôr zo stresov ;) sance na otehotnenie su minimalne. Ja osobne som z tabletky nemala ziadne vedlajsie ucinky, ani bolesti, este aj cyklus isiel ako hodinky. Celkovo su tabletky po hlupost, v neplodnych dnoch ich netreba a v plodnych dnoch nic nezarucuju lebo vajicko moze byt uz oplodnene pred uzitim. Fakt je to len predrazeny hormonalny koktail....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre