Sen - pozitívny test

anonymnamamina
3. nov 2021

Baby prosím vás, nemáte náhodou skúsenosť so snom, že držíte v ruke pozitívny tehotensky test a vidíte v sne ako sa veľmi z toho tešíte aj partner, čo to môže znamenať? Máme spolu už 1 dieta a priateľ nie je ešte veľmi pripravený na druhe, teda stále sa o to nepokusame, dáva si pozor.... co sa však stalo práve dnes po tom sne (nepovedala som mu ze sa mi to snivalo), akurát dnes sme mali sex a spravil sa..... náhoda?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymnamamina
autor
3. nov 2021

@viestta nemám ten pocit, zatiaľ sa od pôrodu co je skoro 2 a pol roka spravil 2 krat so slovami skúsil som ak to tak ma byt tak sa podarí, naposledy pred 3 mesiacmi.... skôr mi vŕta v hlave ten sen

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonymnamamina
autor
3. nov 2021

@viestta asi máš pravdu :-/

tara42
3. nov 2021

Sen je asi len sen. Ale mne sa snivalo 3x v jednu noc ze som si robila test a bol pozitivny a naozaj rano bol. Ale bola to zrejme len nahoda.

christinka1
4. nov 2021

@anonymnamamina ahoj,moja skúsenosť so snom je taká že... Sníval sa mi sen o pozitívnych testoch ,jeden paličkový, druhý digitálny... Hneď na druhý deň ráno,som si povedala že prečo iba sen (nakoľko som veľmi chcela ešte dieťa a dlho sa mi nedarilo otehotnieť) doma som mala ešte dva testy navyše ( paličkový, digitálny) z predtým mesiaca, čo som sa testovala a bola som iba sklamaná... Nedalo mi to a reku idem si spraviť test,i keď som si povedala že znovu budem iba sklamaná,no veru nebola som,na teste (1 deň pred MS) koľajnice... Ruky sa mi triasli, slzy v očiach... Na druhý deň som si urobila digitálny , výsledok ➕2-3 presne ako v tom sne... Možno tiež náhoda

dejna_
4. nov 2021

@anonymnamamina ja som videla v sne naozaj silné pozitívny test ..dva dni na to som mala pozitívny ale ovulacny 😅 ale tak silný som ešte nikdy nemala ...ale neotehotnela som vtedy ...

barbie00
4. nov 2021

@anonymnamamina Je to asi iba hra podvedomia 😁 ze v hlave po tom silno túžiš a prenáša sa ti to do snov. No mne keď sa podobný sen sníval tak za týždeň som našla // na teste ☺ 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre