Šanca byť tehotná

9. feb 2022

Ahojte, mam nepravidelnu ms. Poslednu som mala 24. Decembra.
17.januara sme mali pohlavny styk, styri dni potom ma zacalo mierne pichat, tak som myslela, ze ovulka. Potom 24-25 ma velmi pichalo, tak asi az vtedy prebehla ovulka. Je mozne zeby som po takom dlhom case, mohla otehotniet? Test som si robila 31. januara, bol negativny. Najneskor zajtra by som mala dost menzes. Ak sa rata po ovulke 14-16dni. Myslite si, ze tam je este sanca alebo nie? 🙂
Stale ma picha, bolia ma krize, chrbat aj bedra. Prsia, svrbenie bradaviek, podbruska, ale tak vsetko to moze byt aj ten PMS.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alina765
9. feb 2022

Urob test, a prosím neriadi sa podľa kalendára.
Kúp si radšej ovu testy.
Ináč držím ti palce 🥰.

autor
9. feb 2022

@alina765 dakujem pekne, velmi by som sa potesila, chcem vyskusat asi az v pondelok, aby to bolo istejsie. Ja len ci to je mozne tolko dni pred ovulkou, ked este neboli plodne dni. :D

evlyb
9. feb 2022

Je to možné, len je to menšie percento 😊

aliaray1
9. feb 2022

Mas nepravidelnu MS a preto kalendar neukazuje presne. Tento kalendar poznam, mas to prepnute na automaticke vypocty (rata to priemer)?

Tehu test by som nerobila skor ako cca 5+ dni po meskani MS.
A na buduce som tiez zaovulacne testy.

Drzim palce 🤞🤗

autor
18. feb 2022

No baby ms som.este stale nedostala, testy su negativne, tak sa len cudujeem, takto dlho sa mi este nestalo zeby som nemala ms. Uz ma.ide z toho picnut, kedze by sme chceli druhe babo stihnut, kym.bude mat maly tri roky. :D

aliaray1
18. feb 2022

Ahoj a na gyndu by som sla nech ma pozru a pripadne vezmu rovno rano krv na HCG, hm?

autor
18. feb 2022

@aliaray1 asi uz pojdem v utorok. 🙂 nech vieme 🙂

aliaray1
19. feb 2022

Velmi velmi drzim palce a ozvi sa 🤗😊

anita85
1. jún 2022

Ahoj, ako si dopadla prosim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre