Ružový výtok týždeň pred menštruáciou. Som tehotná?

morosie
29. dec 2011

Čaute kočeny, môže znamenať uhniezdenie vajíčka týždeň pred menštruáciou,keď sa mi na chvíľku objavil ružový výtok? Alebo je to niečo iné? Veľmi by som si to želala. Iné príznaky zväčšené prsia a boľavé (to môže súvisieť s očakávanou men.), chute na jedlo (to tiež). Nechcem si znova namýšľať - zbytočne sa sklamať.

nibiru
29. dec 2011

može 🙂 ja som tak mala ale cistu krv MYSLELA SOM ZE MI DOSLA MRCHA ale bola to jednorazova zalezitost na druhy den nic o 4dni bola na teste slabulinka druha ciarka na 5den meskania krasne tmava.

toncsika
25. jan 2023

@morosie ahoj, viem bolo to už veľmi dávno ale zaujimalo by ma ako si dopadla, či si bola tehotná. Som natom teraz úplne rovnako, preto sa pýtam.

lucka010522
13. sep 2023

@toncsika ahoj, ako ti to dopadlo? Bola si tehu?

toncsika
13. sep 2023

@lucka010522 bolo to biochemické tehotenstvo. Mala som pozitívne testy, došli mi krámy a potom testy začali slabnúť.... ale netrvalo dlho a podarilo sa otehotnieť 🙂 momentálne som v šiestom mesiaci 🥰

lucka010522
13. sep 2023

@toncsika jej, tak gratulujem veľmi😍. Ja som 3 mes. po MA. Teraz mám príznaky ako pálenie záhy, nafúknutá som, dnes ružový výtok a mám 5dni do MS. Tak uvidíme no

toncsika
14. sep 2023

@lucka010522 ďakujem pekne🙂 pálenie záhy mám od začiatku ;) držím palce aby ms neprišla 🤞

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre