Ružový výtok a bolesť prsníkov na dotyk

jasimina
16. sep 2022

Ahojte žienky mohla by mi nektora pomôcť alebo poradiť dneska ráno sami zdalo že mi prišla mestruacia tak som šla na zachod krv to nebola bol to taký ružový výtok krv tam trosku bola plus má bolia druhý deň prsníky pri dotiku Ďakujem každej ktorá odpovie pekný deň prajem
0Odpovedz

tenerifka
16. sep 2022

A aku odpoved cakas? Ze sa mas ucit pravopis? Alebo ze si nemas chytat prsia, ak ta bolia? Alebo ze ak mas vytok, mas si dat vlozku?

diwotworna
16. sep 2022

@jasimina a nemáš pred menštruáciou?

mariaveronikag
16. sep 2022

možno Ti len začína slabšia menštruácia, prvé dni. Dá sa to vysvetliť aj prechladnutím močových ciest, napríklad. Podľa príznakov to vážne nie je, počkaj, či dnes alebo cez víkend nebude menštruácia normálna. Ak sa Ti to nebude zdať ani v pondelok, tak potom sa poraď s gynekologičkou.

h2
16. sep 2022

Chýbajú informácie: Máš dnes dostať menštruáciu? Snažíte sa o dieťa? Pýtaš sa, či to môže byť tehotenstvo?

jasimina
autor
16. sep 2022

@mariaveronikag Ďakujem pekne za odpoveď

jasimina
autor
16. sep 2022

@mariaveronikag Ďakujem krásne

jasimina
autor
16. sep 2022

@tenerifka pani zlata 😂Ďakujem aj za takú odpoveď pravopis je moja vec ne vaša ne žiadala som vás o krytiku ako vidím asi ste žena ktorá sa nuďi a musí podpichovať

jasimina
autor
16. sep 2022

@mariaveronikag Ďakujem pekne buďe to prechladnutíe asi

jasimina
autor
16. sep 2022
zuza.m
16. sep 2022

Tak kludne to moze byt aj tehotenstvo😁

jasimina
autor
16. sep 2022

@tenerifka
@h2
@h2 dobrý deň čakám na mestruaciu cc do 4 dňi by mala prísť len som bola zvedava čo to môže byť lebo som to nemela ešte ani ráz takto

jasimina
autor
16. sep 2022

@jasimina a áno pitam sa aj či to môže byť tehotenstvo

mariaveronikag
16. sep 2022

@jasimina ak sa snažíš o dieťatko a tá menštruácia sa nenaštartuje...🙂 kúp si tehotenský test 🙂

jasimina
autor
16. sep 2022

@mariaveronikag skúsim Ďakujem za odpoveď 🥰

mikadooo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monula3421
17. sep 2022

Ahojte dievčatá,idem znova po radu.
Pripájam dva obrázky. V auguste som mala menzes od 4-25.08 .. prvý x v živote taký dlhý a na druhom obrázku (september) sme mali nechránený sex s vyvrcholením tam kde sú srdiečka. Čo mi kalendár ukazuje plodné dni tak tomu moc neverím ale 13 septembra som mala ružové spinenie, ktoré trvalo hodinku,začali ma strašné bolesť bradavky na dotyk čo trvá už 5 deň.mierne kŕče v podbrušku,14 septembra také biele a trošičku hnedej farby a teraz neviem či to naozaj môže byť ovulácia alebo je to pms a vôbec teraz netuším kedy mi príde ďalší ms keďže naposledy som to mala kade aké :( dnes bol test negatívny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre