Ružový kanálik

14. apr 2022

Dobrý deň dámy, robila som si test, v priebehu 2 minút sa začal tvoriť kanálik rovnakého sfarbenie ako kontrolná čiarka, foto mám po zaschnutí, kde má kanálik tiež takú istú farbu ako kontrolná čiarka, t.z. nie je šedý. Stretli ste sa s takými kanalikmi? Môže ísť o chybný test?

autor
14. apr 2022
janai1
14. apr 2022

Čo? Ak je šedý je to kanálik (negatívny) ak ružový tak je tam farbivo a je to druhá čiarka (pozitívny)

tosomja
14. apr 2022

Skús urobiť zajtra ráno. Podľa mňa je to na dobrej ceste. Ja hovorím, že kanáliky, duchovia časom behaju popri rodičoch. (samozrejme sú výnimky)

autor
14. apr 2022

@janai1 ďakujem, práveže nebol šedý, ani nie je, možno foto skresľuje, ale je to veľmi tenučké, najprv ružové a po zaschnutí tmavo fialová alebo také niečo ako kontrolná čiarka proste, mýli ma len to že je tenký

autor
14. apr 2022

@tosomja ďakujem za odpoveď, skúsim ráno teda

autor
14. apr 2022

Kazetovy takato machula 🤷🏼‍♀️

tosomja
14. apr 2022

Tu nič na tých kazetovych

snazilka_bio_mamka
14. apr 2022

negativne obe.. na prvom kanalik a na druhom nic. ta machula je asi kvoli tomu ze je uz poriadne po limite alebo premoceny.

anonym00000
17. okt 2022

@janai1 toto je teda kanálik? Čiarka je sivá a nabehla asi po 40 minútach a po dlhších 15 zmizla

janai1
17. okt 2022

@anonym00000 myslíš vážne toto? Precitaj si v návode po akom čase treba odčítať vysledok
Test je jasne negatívny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre