Ružovkastý výtok

saritta24
31. mar 2024

Dobrý deň, chcem sa poradiť alebo len počuť čo si myslíte.
Mám cca 10 dni pred ovuláciou 29 mi skončila menštruácia. Po tom (veď viete po čom) som išla na wc a na papieri som mala krvavý ružovkasty výtok. Od rána si to sledujem a keď idem na wc stále ten výtok je, odvtedy mám mierne bolesti ako pred menzesom a bolia ma kríže. Mala to už niektorá z vás? Čím to môže byť? S priateľom sa snažíme o bábo, môže to nejako súvisieť zo začínajúcim tehotenstvom? Vopred ďakujem za vaše odpovede

doris11
31. mar 2024

@saritta24 nemôžu to byt nejake dozvuky ms?

saritta24
autor
31. mar 2024

@doris11 neviem mám to prvy krat nikdy predtym som to nemala

petra92
31. mar 2024

Mne sa to sem-tam stávalo keď sme mali sex tesne po menštruácii, tak sa mi občas ešte normálne spustila na 2-3 dni 🫣slabšie oveľa ale predsa. Tehotenstvo to nebude

nikaeli
31. mar 2024

@saritta24 ak správne rozumiem, pred dvomi dňami ti skončila menštruácia, o 10 dní máš ovulku a po dnešnom milovaní máš ružový výtok. Nie, nie je to začínajúce tehotenstvo. (Menštruáciu si mala rovnakú ako vždy? alebo slabšiu? Robila si si test?)

saritta24
autor
31. mar 2024

@nikaeli ano menzes mam rovnaký ako vždy až na to, že mi meškali 2 dni tak som si urobila test ale žiaľ negatívny. Teraz som si test nerobila

nikaeli
31. mar 2024

@saritta24 tak si po dnešnom sexe nemohla otehotnieť (a aj keby si predsa len aj, tak ten výtok s tým nesúvisí.. zas tak rýchlo sa to neprejaví)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre