Roztrhol sa nám kondóm

12. sep 2020

Prosím, poraďte. S manželom sme mali ráno sex a roztrhol sa nám kondóm. Stalo sa nám to prvýkrát v živote. Ja mám nepravidelný cyklus, takže nikdy netuším, v akom štádiu sa nachádzam, ale 2x som otehotnela bez problémov, ďalšie dieťa určite nechcem. Čo by ste robili? Dá sa spoľahnúť na ovulačný test alebo na tabletku po? Nikdy som to neriešila, tak nemám tušenie 🤷‍♀️ Vďaka za rady

syslik81
12. sep 2020

tabletka po jedine ak nechces byt tehu a mat istoti ..i ked tu nemas nikdy no na 90% funguje

veronikaszabova
12. sep 2020

Tak vies ako sa vravi - nahoda je blbec.
Vzala by som tabletku, ak ozaj dalsie nechces.

autor
12. sep 2020

@veronikaszabova no ved ju vezmem, len ci aj pomoze. Este k tomu aj kojim, tak to asi nebudem moct 😥

veronikaszabova
12. sep 2020

To neviem, pozri potom pribalovy letak - urcite to tam bude.

autor
12. sep 2020

@syslik81 samozrejme to mam uz davnonprecitane, aj som sa radila v lekarni, ale zakazdym sa ku mne dostala ina odpoved 🤷‍♀️ takze budeme musiet nejak vydrzat do zajtra bez kojenia

veronickasl
13. sep 2020

Mne tabletka po nezabrala ostala som tehu

autor
13. sep 2020

@veronickasl boze, ani neplas 😥 a kolko hodin po styku si ju uzila?

veronickasl
13. sep 2020

Do 12 hodín

autor
13. sep 2020

@veronickasl ja som stihla do hodiny, tak musim verit, ze zafungovala

bboossoorka
16. sep 2020

U nás sa pretrhol dala som tabletku po a po mesiaci som mala gratulácie k tehotenstvu.

katkaaaaaaaaaa
16. sep 2020

Nekupuj kondomy z Kauflandu

ckatka
16. sep 2020

Držím palce aby to dopadlo tak ako má...
Ale nedá mi...užila si ju do hodiny po sexe...ako vau...ja hodinu po sexe obvykle ešte nie som ani oblečená po sprche poriadne 😂 a neviem si predstaviť ako stihnúť ešte odbehnut lekáreň a tak....
Jedine ze si mala doma.rezervnu 😂

fokuska
16. sep 2020

@ckatka Ked zistili co sa stalo, tak asize to okamzite zacali riesit? Ci myslis, ze mali potom este chut ostat sa tulit, maznat a odfukovat v posteli, ist pomaly do sprchy a urobit si ranajky do postele? :D
Skor si viem predstavit ze v momente ked to zistili, tak bolo prec vsetko vzrusenie, pohoda, aj prijemna unava a nastupil adrenaln - fuha, co sa stalo, co teraz, ako to rychlo riesit, hodim sprchu, obliekam sa a letim do lekarne...

autor
16. sep 2020

@katkaaaaaaaaaa v zivote som nekupovala kondom z kauflandu, dokonca tam abdolutne nechodim nakupovat, takze som celkom nepochopila tvoj komentar, ale tak ty asi vies...Kupujeme vzdy len durex, predstav si, aj ten sa roztrhol. Konkretne Durex Feel Thin, ak by si chcela vediet, ktory to bol... 🤦‍♀️

autor
16. sep 2020

@fokuska asi tak nejak 😐

autor
16. sep 2020

@ckatka tak ja neviem, ako fungujes ty, ja sa normalne osprchujem a obleciem do max 10 min aj v bezny den. Nie kazdy si potrebuje fukat vlasy a malovat novu tvar na cestu do lekarne... proste sme mali normalne rano sex, stalo sa to, osprchovala som sa, obliekla do tych cca 10 min a isla som do lekarne, co mi zabralo dalsich 10 min, este som stihla aj detom ranajky nachystat... boze, ja zasnem, ake blbosti vas zaujimaju, miesto toho, aby ste poradili, furt len rypete... neskutocne...

autor
16. sep 2020

@ckatka a nie, naozaj som doma nemala rezervnu, v zivote som tu tabletku predtym neuzila... ale ty si teda jednu rezervnu radsej kup, aby si to vobec do tych 72 hod stihla uzit 🤷‍♀️

katkaaaaaaaaaa
16. sep 2020

Ja som ti to vážne písala už skôr som počula zevraj tam aj prepichuju kondomy 😂😂😂 Neviem čo je na tom pravdy... Radšej ber tabletky a máš to istejšie

autor
16. sep 2020

@katkaaaaaaaaaa no vidis, tak ja som zas o nicom takom este nepocula. Do kauflandu absolutne nechodim, nemam rada ten obchod. Toto bol balik z DM, tak neviem, ci aj tam prepichuju 😂 Tabletky brat nechcem, je mi to proti srsti sa dopovat hormonmi a navyse kojim, takze to uz vobec nechcem.

banderaska29
16. sep 2020

presne Durex Feel thin sa roztrhol aj nám pred 2 mesiacmi, do 8 hodín som užila tabletku po (dokonca som mala aj ovuláciu), mne ale tá tabletka zabrala 🙂 volala sa ellaone.

victory7897
16. sep 2020

Mne to nedá.. Si neviem predstaviť používať s manželom kondóm.. Cítila by som sa akosi divne

autor
16. sep 2020

@banderaska29 dakujem za koment, dufam, ze aj mne zaberie. Tak sme teda skoncili s Feel Thin 😁

autor
16. sep 2020

@victory7897 no tak jeden vysledok prerusovanej suloze uz mame doma, cize sme presli na kondomy, nemienim rodit co rok, zatial to vyzera, ze sme dost plodny par 🤷‍♀️

victory7897
16. sep 2020

😏 Koľkí by to brali ;) že

autor
16. sep 2020

@victory7897 ano, ja viem, mame uz dve deti a som vdacna za nasu poslednu "nehodu", ale na tretie sa naozaj necitim, preto sme tie kondomy aj pouzivali. Zial, ukazalo sa, ze sa neda spoliehat ani na to...

banderaska29
16. sep 2020

no my sme rozhodne skončili. To že je lepšia citlivosť v nich má svoju daň, asi je aj materiál tenší a nestojí to za také nehody 😀

banderaska29
16. sep 2020

Keď sa dvojica nechráni, sa tu nadáva, že sa nechráni pred neželaným otehotnením, a keď sa chráni, tak blbý koment, že používajú kondómy a chráni sa. Keď už majú dve deti, tak rozumiem, že sa bránia ďalšiemu tehotenstvu. Radšej mať dve deti, o ktoré je stopercentne postarané, tiež mám dve a viac by som momentálne nechcela.
@victory7897

fokuska
16. sep 2020

@victory7897 To, ze ty si to nevies predstavit, je uplne v pohode - ze sa chranis inak, alebo nechranis, vasa vec.
Ako tato informacia pomoze autorke? Odpoveda na niektoru z jej otazok, alebo...?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre