Rozobratý test ukazuje iný výsledok

natalia012
21. apr 2023

Ahojte. Asi ziadna z vas nerozobera testy 😂 ale neviete mi vysvetlit pre co je tak, digi test sa mi ukazal negativny a ked som ho rozobrala boli tam 2 ciarky, jedna slabsia. Streti ste sa s tym? Alebo viete mi povedat preco to tak bolo?

natalia012
autor
21. apr 2023
bayonetts
21. apr 2023

Digitalny test ma po rozobrati vzdy 2ciarky preto sa nerozobera

natalia012
autor
21. apr 2023
nelca0510
21. apr 2023

@natalia012 tu to rozoberajú všetky lovkyne duchov. V návode bolo,že rozober test?

zenulkaaa
21. apr 2023

Mna by zaujimalo, preco Ťa vobec napadlo rozoberat test? To by ma v zivote nenapadlo 😄😄😄

jaskolka
21. apr 2023

@zenulkaaa ja tomu tiež nerozumiem. A vlastne aj tetaz premýšľam, ako to rozoberajú. To tak ľahko ide rukou? Alebo nožom, pilnikom, kliešťami ci ako?

andie2810
21. apr 2023

@nelca0510 heeej veď to je aj na krabičke napísane 😂 digitalny test určeny na rozobratie... to musiš proste veď to je ulohou toho digi testu predsa aby si nahaňala duchov na ňom 😂

bm_
21. apr 2023

@zenulkaaa ja som test rozobrala aby som videla ako funguje a ako vyzera napriklad. Ja som mala dve ciarky, ale test bol pozitivny tak neviem ako vyzera negativny. No a co chcela skusit :D

bm_
21. apr 2023

@jaskolka ide to velmi lahko

zuza265
21. apr 2023

@nelca0510 vsetky lovkyne duchov? Nie. Rozobera to niekto, kto mozno nema skusenost, nevie, dufa v iny vysledok… nespadol kazdy mudry z neba.

jana0215
21. apr 2023

@zuza265 ale keď je na digitálnom teste raz mínus, tak je negatívny. 🙈 Ešte pochopím, keď sa ten paličkový rozoberá, tam to sklíčko občas naozaj skresľuje. Ale digitálny by mal byť pre ľudí jednoduchšie čitateľný, keďže tam neriešiš, či tú druhú čiarku vidím len ja, alebo tam naozaj nie je. 🤷‍♀️

zuza265
21. apr 2023

@jana0215 uplne suhlasim🤗 ale niekedy sa asi topiaci aj slamky chyta… a nevieme co, ako a ako dlho prezivaju, alebo preco az tak skumaju test. Snazim sa v tychto situaciach na nikoho nevybehnut, len vysvetlit🙂

andrea_prestastna
21. apr 2023

@nelca0510 ja odpadnem, ja idem rozobrat chladnicku ci nenajdem niekde maso este

trinity_77
21. apr 2023

@andrea_prestastna 🤣🤣🤣🤣

zenulkaaa
21. apr 2023

@natalia012
@bm_
No a podla tychto dvoch obrazkov to je podla mna tak, ze kazdy ten test ma prednastavene 2 cierky slabo viditelne. Ak sa zafarbi len jedna- a druha je slabsia - pripad @natalia012 tak je negativny
Ak sa zafarbia obe na tmavo, tak pozitivny, ako to ma @bm_
Takze ocividne tieto digi nefunguju tak ako normalne, ze aj ked mas slabu ciarku, tak tehotna si…

viky173
21. apr 2023

@andrea_prestastna daco sa podarilo najst?

nelca0510
21. apr 2023

@zuza265 preto tam je návod. Preto sa má návod pre použitím čítať. Nikde v Tom návode nie je po 5 minútach rozoberte a dajte na MK

mysiacik28
21. apr 2023

Zvedavost zeny zlate. Zvedavost. Ja by som ho rozobrala tiez 🙂
Dalsia vec. Ani tento uzasny a jedinecny test nie je neomylny. Rovnako ako vy mile damy :*
Ale k veci. Co tu sledujem, tak ano, vzdy su tam dve ciarky. Ak si si ale nie ista, sprav si iny test 🙂 jedine co tym stratis je par penazi 🙂 drzim palce nech je tak ako si prajes

zuza265
21. apr 2023

@nelca0510 🙂 ach… ocividne sme sa nepochopili. Nevadi. Zdzubme kazdeho kto sa opyta na nieco co nie je v navode… proste ked mi to vadi a mam chut pisat neprijemne komentare, neokomentujem to… ja chapem o co vam ide a ano nie je to tam napisane. Ano tento test sa nema rozoberat (podla navodu ani ziadny iny). Ak vsak pani mala nadej alebo akykolvek dovod a urobila to - opytala sa co je to… to je vsetko

natali1991
21. apr 2023

@natalia012 miluon krat tu bola tato tema a ty sa spytas zase to iste .. to ako vazne ???

bm_
22. apr 2023

@mysiacik28 uplne suhlasim. a tieto digitalne maju niektore nizsiu citlivost ako obycajne pruzkove takze ani tak skoro neukazu

taminka1986
22. apr 2023

@natalia012 rozober test a vyhraj🤣🤣🙊

mk1111111111
22. apr 2023

@andrea_prestastna ja rozoberiem penazenku 💰🤣

ragaca
11. máj 2024

Haha to by aj mňa zaujímalo,zo zvedavosti ako to funguje na akom principe že potom žiadna čiarka ani jedna nebola a test na displeji že negatívny..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre