Rozobratý digitálny Clearblue

suzanah181
5. máj 2013

Baby, dnes som sa dopočula, že negatívny digitálny test clearblue po rozobrati "ukaze" //, ale neznamená tehotenstvo.. chcela by som to "zistit" aj s vasou pomocou ak sa da.. ja som ho dnes rozobrala a je tam duch, aleeee tehu asi nebudem.. zaujimalo by ma tiez ake // su tam ked je test pozitivny.. dakujem za komenty, pripadne fotecky 😉

kessica
6. máj 2013

a naco to je teda dobre . .. ho rozobrat? 😀

kalianka
6. máj 2013

no toto poznam, rozoberam vsetko. aj ked uprimne, digitalny som este ani nemala... ale verim, ze ked clovek tuzi po // tak robi aj taketo veci 🙂 Mne ukazoval pekne dve ciarka clearblue, ale nie digitalny - ten obycajny, a tehotna som nebola. A vacsinou kazdy test po rozobrati (aspon mne) ukaze ducha. Ale tento mesiac si davam po paprcach a netestujem ani nic... lebo mam pocit, ze skoncim tam tam kde mi uz iba marhulovy kompot donesu....

matuskova003
6. máj 2013

nerozoberaj, je to zbytocne..ak si tehotna, tak tam tu ciarku bude vidiet dobre aj bez toho , ak si na zaciatku a je tam slaba, urob o dva dni este raz urcite by mala silniet... 🙂
ajj a som rozoberala... 😀 a zacal oxidovat a urobila sa mi tam taka palicka...ja už taka stastna že som tehotna..a predstav si nebola som 🙂

trish31
6. máj 2013

@suzanah181 zbytocna spekulacia.Naco si klames?Nie je OK rozoberat testy...Ak si tehotna ciarka tam bude...etreba rozoberat test

trish31
6. máj 2013

@kalianka tehotna si byt nemohla ale sa to neudrzalo,ak si testovala pred ms,to nebola chyba testu....

suzanah181
autor
6. máj 2013

@trish31 ale ved ja tomu neverim, skor som to chcela vyvratit aby aj ostatne baby co to robia vedeli ze to nepotvrdzuje tehotenstvo!

trish31
6. máj 2013

@suzanah181 tak potom sa Ti ospravedlnujem....

supeeertato
9. máj 2013

@suzanah181 ahoj teraz riesime s zenu rovnaky "testovy problem" ako to u vas nakoniec dopadli? dakujem

suzanah181
autor
9. máj 2013

@supeeertato nie som tehu

supeeertato
9. máj 2013

@suzanah181 tak drzim palce na buduce

nina88
28. jan 2016

Baby ja vam tuto záhadu čoskoro odhalím. Robila som si tento test dva dni pre príchodom Ms a bol negatívny. Rozoberala som ho a bola druha slabá čiarka. Dnes sú tri dni čo mi mešká, je negatívny ale rozobratý ma vnútri silne dve čiarky. Práve čakám u lekára lebo mám 5 dni bolesti a mrcha nikde. Takze ak mi teraz lekár vyvráti tehotenstvo, nerozoberajte tie testy, je to na figu. Ak by som naaaaahodou tehotná bola tak to rozoberanie ma význam 😉

87rusalka1
29. jan 2016

@nina88 tak ako??? rozoberať ?? :D

nina88
29. jan 2016

Jednoznačne nerozoberať. Tehotná som nebola. Ďalšia záhada vyriešená 😜

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre