Rozdielne tehotenské príznaky a pohlavie dieťatka

lukihomamina
9. mar 2015

ahojte baby, nevedela som ako nazvat tuto temu....tak som to asi nenazvala moc trefne 🙂 .....chcela by som sa len opytat na Vas nazor...predovsetkym nazor viacnasobnych mamiciek....ci rozdielne tehotenske priznaky pri prvom a druhom tehotenstve, mozu znamenat ine pohlavie??? teda, ze ked som pri prvom mala uplne ine priznaky ako teraz....tak bude druhe dietatko ineho pohlavia....alebo je to blbost???dakujem za Vas nazor alebo skusenost 🙂

siska53
9. mar 2015

@lukihomamina blbost. Ja som sice mala rozne priznaky (pri synovi som dlhsie nevedela ze ho cakam) a mam rozne pohlavia,no moja mama mala tiez pri kazdom tehotenstve ine priznaky a ma dve dcery. Takze absolutne to podla mna s tym nesuvisi.

martina833
10. mar 2015

ja som mala rovnake priznaky pri oboch tehotenstvach a pohlavia rozne 😀

danieli
10. mar 2015

Ja som mala rôzne príznaky, rôzne pohlavia

potworka33
10. mar 2015

je to somarina ja som mala rozne priznaky ale uplne vsetci tvrdili ze to budu rozne pohlavia a mame dvoch chlapcov

tyta
10. mar 2015

@lukihomamina podla mna to s tym nesuvisi. Ja som sice mala rozdielne chute (pri jednom na slane a pri druhom na sladke) a mam rozdielne pohlavia, ale moja dobra kamoska mala dve tehotenstva uplne odlisne (nevolnosti, chute, tvar brucha, atd...) a ma deti rovnakeho pohlavia.

stankabk
10. mar 2015

Ja mam deti tri. Pri vsetkych troch mi bolo rovnako blbo 😝 . Pri prvych dvoch (dievca, potom chlapec) som mala rozdielne priznaky, ale tiez tomu nepripisujem nejaky velky vyznam. Pri tretom (dievcatko) som mala praveze mix. Zijeme na dedine. Niektore zeny vraveli, ze cakame chlapca, lebo som mala brucho ako loptu, a ine zeny mi vraveli, ze to bude dievca, kedze som bola v tvari skareda (to inak v tehotenstve potesi pocut od cudzich, ze si skareda, bude to dievca :D ). Az do posledneho ultrazvuku sme nevedeli co to vlastne bude, cize tipy som pocuvala kazdu chvilu.

vejula
10. mar 2015

pri synčekovi mi bolo perfektne, mohla som jesť čokolvek velmi mi chutilo.
pri dcérkach som si do konca tehotenstva nemohla vychutnať jedlo, po každom jedle som mala taku divnu pachuť.... Tak u mna to platilo. Ale všeobecne sa to asi nedá povedať. Pozznam žienky, ktoým bolo aj pri chlapcoch zle

katusik22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
safranca15
10. mar 2015

Ja ked som cakala maleho som sa nevedela dojest kysleho a ked malu tak zasa sladkeho ale pri malej som mala spicate brusko

rebellefleur
10. mar 2015

ja som mala úplne, ale úplne iné priznáky pri každom tehu a máme dvoch chlapčekov, takže úplná blbosť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre