Robila som si test skoro?

lejla75678
2. mar 2023

Ahojte za 3 dni mám dostať menštruáciu a robila som si dnes tehotenský test lebo mam take čudné tušenie a bol negatívny je možné že bolo ešte moc skoro a nakoniec budem tehotna?

nikol789
2. mar 2023

@lejla75678 mne keď deň vynechala ms som si robila test a vtedy tam bola veľmi slabá čiarka potom už silnela... skús o 3-4dni

luciah187
2. mar 2023

@lejla75678 nevidno dobre

konikkon
2. mar 2023

@lejla75678 áno, test si si robila skoro, keďže sa má testovať najskôr v deň vynechania MS. Ako môžeme my tušit, Či budeš tehotná?

lejla75678
autor
5. mar 2023

@konikkon Takéto paničky ktoré nechcú človeku pomôcť ale len ublížiť tu nemajú ani len čo robiť. Koho zaujíma tvoj primitívny názor prosím pekne? Choď sa zahrabať naspäť odtiaľ odkiaľ si prišla. Ďakujem🙂

lienka.7
5. mar 2023

@lejla75678 ako sorry, ale aký primitívny názor ma
@konikkon ?????
Testovať sa ma ked ti vynecha menštruácia!!! Chspes? Vynechala ti? NIE!!!
Tak načo sa testujes dopredu a dávaš tu recnicke otázky som tehotná alebo nie?
Vies co, moja nedeľňajšia gula mi vravi ze nie! Napis vo štvrtok ked ti bude meškať, spýtam sa ešte aj tej stvrtkovej🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Celkovo tu niektoré nechapem, naco je toto dobre. Robit si aj týždeň pred menzesom testy 10x denne a potom tu davat negatívne, rozobrate alebo premočné testy dopredu s fakt blbymi dotazmi ci som tehotná pred menzesom🤦‍♀️
Ja neviem ci je to také ťažké počkať kým ti aspoň 1 den nemeska a testovať az potom?

konikkon
5. mar 2023

@lejla75678 pozri, môžeš sa žiaľ aj na hlavu postaviť, ale nič na Tom nezmenis, že si si test robila skoro. Robila si si ho zbytočne, chápeš? nevieš prijať konštruktívnu radu,ale za to ti tu predsa nebudem klamať a chlacholit ťa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre