Robila som si tehotenský test príliš skoro?

13. aug 2024

Ahojte , prosím vas viete mi poradiť či som si robila príliš skoro tehu test ?
Robila som si včera večer , včera to bol 4den čo mi mešká menstruacia robila som si test no bol negatívny , dnes je to 5 deň a stále menstruacia neprišla
Cítim sa divne , je mi mierne na zvracanie , veľa som začala nejak jesť pretože často cítim hlad , a som dosť strašne nervózna

januska12323
13. aug 2024

Mešká alebo si mala neskôr ovulaciu?

vero96
13. aug 2024

Ak Ti mešká 4 dni po potvrdenej ovulácii, tak na teste by si mala koľajnice. Ak si mala posunutú ovulaciu, tak Ti možno nemešká vôbec.

di1234
13. aug 2024

Hlavne čo sa týka príznakov - tehotenské a PMS sú podľa mňa identické.

autor
13. aug 2024

Nikdy mi nemeškala menštruacia , vždy som mala pravidelnú
Ja len či je možné že test by bol negatívny a bola by som tehotná , čítala som jeden príspevok na fb kde si ženy tiež radia no a bolo tam dosť žien ktoré tehotné boli no test bol negatívny , tak preto sa pýtam či to možné je lebo sa v tom nevyznám

bukajka_mata
13. aug 2024

@di1234 Áno, to môžem potvrdiť.

autor
13. aug 2024

@di1234 áno sú , lenže mne pred menštruáciou nebývalo zle každé ráno tak divne
Pred menštruáciou ma boleli nohy 😂 a strašne nervózna som bola.

matullienka
13. aug 2024

Skús inú značku testov, mohol byť kľudne chybný lebo naozaj už by si mala koľajnice na teste po 5 dňoch meškania

autor
13. aug 2024

@matullienka áno , akurát mi aj kamarátka vraví že digitálny je najlepší keďže ja som si robila tie prúžky

di1234
13. aug 2024

Vieš čo ja bohužiaľ nepoznám osobne, ani z počutia o žiadnej žene, ktorá by mala negatívny test a bola tehotná. Rovnako to platí o ženách, ktoré by menštruovali počas prvých mesiacov tehotenstva, pričom aj hlavne tu čítam, že takých je veľa. Neviem no. Každopádne, digi test je určite spoľahlivý, tak vyskúšaj 🙂

elli333
13. aug 2024

Priznaky tehotenstva sa objavuju na zaklade zvyseneho hormonu hcg, bez neho priznaky tehotenstva niesu a test tento zvyseny hormon ma zachytit. V pripade, zeby tvoje nevolnosti a nervozita boli sposobene tehotenstvom a hormonom hcg tak by si na teste uz mala kolajnice, kedze tam nie su tak momentalne tvoje priznaky niesu sposobene tehotenstvom.

svetlonos
13. aug 2024

Možno blby test alebo si si nahovorila, ze si tehotná. Ja som tak chcela druhe dieta, ze jeden mesiac som fakt maká celý tieto príznaky. Hladná kazde 2 hodiny, mierne nevoľno, závrate, divná nádcha. Ani som netušila ako som si dokázala zmagorit telo. Síce som veľmi chcela druhe babo ale žiadne extra prípravy neboli. Nikdy som netiesila ovulaciu, plodné dní a aj tak sa stalo. Ale kúp si clear blu. Ak bude negatívny, chod určite k dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre