Robila som si 3 testy za sebou

29. aug 2023

Ahojte dnes som robila 3 testy zasebou rano 2 z ranneho mocu a 1 po ….na vsetkych je vidno velmy ale velmy jemnu ciarku podla vas moze to ze bude pozitiv alebo len zato ze je velmy rozmoceny test. ?? Alebo presvita ???

isadoraisa
29. aug 2023

Daj foto, ty velmy

autor
29. aug 2023

@isadoraisa 😀😀😀😀 chvilka

dskjhfdlkdjhl
29. aug 2023

Pis radsej velmo, sice to nie je spisovne, ale menej to kole oci😉

autor
29. aug 2023
nelca84
29. aug 2023

Nic tam nie je

autor
29. aug 2023

@nelca84 to vážne😂

endzelina0212
29. aug 2023

Ja tam vidím 🙂

autor
29. aug 2023

@endzelina0212 myslela som ze iba ja vidim a moja svagrina lebo okrem nas nikto nevidi doma 😂 a na vsetki 3 vidite ?

isadoraisa
29. aug 2023

No niečo tam možno je, ale či je pozitívny zistíš až keď ti nepríde ms a skúsis potom test

darling111
29. aug 2023

Aj ja tam vidím druhu ciarocku, slabunku ešte...sprav zas ráno test...to iba z ranného moču aspoň 2 -3 dní za sebou. Ak bude čiarka silnejsia, je to veľmi sľubne 👍

bejbs123
29. aug 2023

Vazne napisete velmi s y a vsetky s i 🙈 ved to su zaklady moje nervy a k testom su negativne

autor
29. aug 2023

@bejbs123 sa nehnevajte ale teraz to bude posledne co ma zaujima 😂

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mysiacik28
29. aug 2023

To y/i by mohlo byt to prve co ta zaujma kedze sa snazis o dieta ktore bude super aby si ucila aj gramatiku a sla mu prikladom…

autor
29. aug 2023

@julia2002 ak toto su negativ ta ja som neviem co

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terry658
29. aug 2023

Ja vidím na každom. Spravila by som test za dva dni. Uz by to malo byť silnejšie.

ailiba
29. aug 2023

Ja tiez vidim slabu ciarku, ale suhlasim s tym, ze treba počkať, ci bude silniet. Ale mozno ta potesim, moje prve tehu testy pri oboch detoch boli take iste.

bejbs123
29. aug 2023

Ak ste presvedcena,ze testy su pozitivne tak nerozumiem preco ste zakladali diskusiu

autor
29. aug 2023

@bejbs123 chcela som byt presvedcena

sense
29. aug 2023

Prvý červený test je rozmoceny a uschnuty. Na prvej fotke sú testy negatívne. Tieto čiarky ti vyjdu po uschnuti na týchto testoch takmer vždy obzvlášť ak ho necháš namočené o dve tri sekundy dlhšie ako treba. Ďalšia fotka je upravená.

Ak ti ms mešká počkaj dva tri dni a skus znova, keďže hcg stúpa obden nebudeš musieť naháňať duchov a čiarky bude vidno aj bez úpravy a v časovom limite.
Ak ms nemeska počkaj do termínu ms.

bejbs123
29. aug 2023

Ak chcete byt presvedcena kupte digitalny clearblue

sense
29. aug 2023

Inak si to mohla vložiť do tej témy z rána, nemusela si zakladať novú. Tam si mala fotku od inej kocky ktora mala viditeľnejsiu čiarku a tehotná nebola

autor
29. aug 2023

@sense ano viem ten test co je hore rocmoceny to rano vizeralo lepsie bolo tam vidno pekne ciarku …

petra92
29. aug 2023

Moje nervy 🙈 Ty dávaš tej slovenčine 😵Keby si sa miesto sexu venovala štúdiu 🤦‍♀️...

autor
30. aug 2023

@sense dnes rano neviem ci to silnelo nieco

sense
30. aug 2023

Foto v limite à bez úpravy, pri normálnom. Svetle? Robený presne podľa návodu a od čítaný tiež? Ono to vyzerá byt sede nie ružové. V tej predchádzajúcej téme mala ta druha kocka silnejšiu čiarku a tehotná nebola. Ved počkaj dva tri dni a hlavne skus inú znacku
Lebo po porovnaní s testami včera je to rovnake

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre