Robil vám test ducha?

4. júl 2024

Slniečko
Ahoj, viem že tu už bola veľa krát táto téma, ale aj tak potrebujem počuť názor iných. Ja tam niečo vidím. Zaujíma ma komu urobil ducha a nebolo to nakoniec tehu ? Tu asi kvalita bude horšia takze možno tam tu slabucku čiarku nebudete vidieť. Preto aj toľko fotiek

autor
4. júl 2024
januska12323
4. júl 2024

Nič tam nie je

stellarstar
4. júl 2024

Nič okrem 1 čiarky

evaachesa
4. júl 2024

Ja to vidím na mesiačiky.

dadka1997
4. júl 2024

Nie je tam nič, ani ten duch🫣

autor
4. júl 2024

Áno veď som písala že je možné že to neuvidíte, pýtala som sa či máte skúsenosti že robia duchov a sú falošní. Naživo to tam rozhodne vidím.

dorothee
4. júl 2024

Prepac,to co tam je,je tak slabulinke ze zatial sa to neda ani duchom nazvat 😕 Treba pockat este aspon par dni

stellarstar
4. júl 2024

Čisto negatívny test

autor
4. júl 2024

Ja naozaj neviem či ste si prečítali to čo sa pýtam a čo ma zaujíma. Ale ak nie tu je to ešte raz. Písala som aj že asi tam tu čiarku neuvidíte. Takze mi nemusíte hovoriť že tam nič nevidíte.
@stellarstar
@dadka1997
@evaachesa
@stellarstar
@januska12323

stellarstar
4. júl 2024

Ducha tam nemáš, tvoje oči vidia čo ty vidieť chceš. Takže test máš plne negatívny, akceptuj to

autor
4. júl 2024

@stellarstar hej hej dobre. Ďakujem za odpoved na moju otázku

saska.j
4. júl 2024

Mne ani raz žiaden test ducha nerobil
Na tvojom nevidím nič. Ale keď ty vidíš taksprv znova o 2 dní ďalší

18monca18
4. júl 2024

Ahoj, ja som to mala podobne, videla som go na 100% ale tehotná som nebola, niekoľko dni po sebe to iste, čo by sa určite nestalo ak by som v tom bola
Snáď ti to čoskoro vyjnde 🫶 a hlúpe komentáre si nevšímaj.

luteam
4. júl 2024

Nikdy som ducha nemala vzdy len jasne pozit alebo negat ale tu na mk som videla ze vela zenam sa to stalo

autor
4. júl 2024

@luteam ďakujem uvidím o pár dni teda. Tento bol síce robený až vecer :D tak sa uvidí
@18monca18 dakujem pekne, ja sa ozaj snažím si to nevšímať, ale keď mna to vie tak vytočiť 😂
@saska.j jasne určite urobím

becyn97
4. júl 2024

ja pred tyzdnom…a tehotna som nebola😁 sk*rveny pepino test, ani si neviete predstavit jak som sa zlakla😂 MS meskala 4 dni😳

medda_beda
4. júl 2024

Nie neurobil mi duchov a keď som otehotnela tak to bol najsilnejší test.

kvetinka0099
4. júl 2024

Ducha som mala a tehotná som bola ak ho tam máš skús o 2 až 3 dni neskôr uvidíš či bude silnieť

autor
5. júl 2024

Moja nedočkavosť nepozná hranice a tak som skúsila dnes ráno, ten zo včera boo večerný. A myslím teda že tu by to mohli vidieť už aj tie čo to včera nevideli

saska.j
5. júl 2024

Na tej druhej fotke niečo vidno

monnci2226
5. júl 2024

kedy ma prist ms?

3petka
5. júl 2024

Tak mne osobne test nikdy ducha neurobil. Vždy keď som mala čiarku tak som bola tehotná.
Keď som tehotná nebola bola len jedna čiarka.

autor
5. júl 2024

Väčšinou meriam Bt ale tento cyklus som si povedala že nejdem, že si idem užiť leto. Ale podľa mojich výpočtov som 10-11dpo

autor
5. júl 2024

@3petka ďakujem
@monnci2226 Väčšinou meriam Bt ale tento cyklus som si povedala že nejdem, že si idem užiť leto. Ale podľa mojich výpočtov som 10-11dpo
@saska.j všetky sú ten istý test len iné svetlo 🙂

3petka
5. júl 2024

Skús o dva dni tento test mne osobne ukazal takú slabú čiarku možno trosku lepšiu akontebe keď som bola tehotná a na pepino teste som mala lepšiu..

barbied
5. júl 2024

Ahoj, ja tieto testy tiež kupujem a skúšala som si robiť test 8 dní pred ms čo je včera a urobilo mi ducha. Asi budem kupovať iné testy.
Presne také mi urobilo ako tebe na fotke.

blonde_bella
5. júl 2024

Ahoj, je to slniečko, alebo mamatest? To je tak, on vie robiť aj duchov, ale aj ukazuje najsilnejšie čiarky v porovnaní s inými testami....zajtra skús znova a to už bude zrejme.
Mimochodom čiarku vidím, tak 9/10 dpo tipujem ak to vyjde...

paulina291
5. júl 2024

Ten dnešný mi už príde ako pozitívny. Ešte k tomu, že naživo je vidieť čiarku silnejšiu. Na tých včerajších som nevidela nič. Pre porovnanie pridavam fotku mojho negativneho testu tej istej značky ako tvoj a prvy pozitivny z inej značky. Mne celkom pomohlo porovnavanie s inymi testami. Lebo kanalik som videla skoro vždy.

barbied
5. júl 2024

@paulina291 držím palce aby ti to vyšlo. Mne tak posledný cyklus urobil stále silnejšie čiarky no potom to bohužiaľ odišlo 😢 takže biochemické

paulina291
5. júl 2024

@barbied ja už mám bábo. Ďakujem😊fotka z pred roka. Držím tebe palce! Ten dnešný mi už naozaj príde že by z toho niečo mohlo byť. Daj vedieť😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre