RapiClear

9. dec 2023

Baby je možné že mi Rapiclear neukáže pozitivitu na tretí deň meškania? Ja som si totižto kupila babytop test a v ňom ma čakalo prekvapenie v podobe Rapiclear testu… sú tu staršie diskusie že ukázal pozitivitu min.tyzden po očakávanej MS. Tak či máte aktuálnu skúsenosť.
Ďakujem 🙂

dzulli1980
9. dec 2023

Mne Rapiclear ukázal // hneď v deň očakávanej ms (ale ja mávam ukážkový cyklus 28-dňový cyklus, ovulka v strede) ... za mňa je toto spoľahlivý test ...

autor
9. dec 2023

@dzulli1980 ďakujem za skúsenosť a rýchlu reakciu 🙂
Však práve to, že nemám pravidelný cyklus, resp.je to 31-35 dni, strašne sa mi pokazil cyklus, už mám termín k dr. Nemám odsledovanu ani ovulaciu…
35dnovy cyklus som mala vždy po biochemickom tehotenstve, tento rok 3x :/ … inak tých 30-31 dni
Dnes som 38 dc, nemam žiadne ťažkosti, nič ma neboli, ani prsia ako pred MS zvyknú, ani nie som nafúknutá, proste nič, tak neviem čo sa deje…
Je pravda že som mala covid, ale nemala som atb. Toto bol môj piaty covid a ani raz mi to neovplyvnilo MS.
Tak som zvedavá že čo sa zase deje 😔

janica_
10. dec 2023

Mam skusenost ze mi ukazal uz pred ocakavanou MS, respektive som skusila velmi vela znaciek a ukazovali viacmenej vsetky rovnako. Rapiclear som vyhladavala lebo sa mi zdalo ze sa to farbivo najlepsie distribuovalo po teste. 🙂 po tolkych dnoch meskania by urcite mal ukazat, tiez mam cyklus cca 32 dni plus minus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre