Ráno kanálik na teste, poobede nič

23. feb 2022

Chcem sa spýtať, či môžem mať ráno na tehotenskom teste kanálik (viditeľný iba okom, cez foto nie) a poobede mať úplne čistý biely test. Je to tým, že ranný moč je silnejší a preto zvýrazní ten kanálik?

dadulamamula
23. feb 2022

Zlý test, a rada, testovať ranným močom, načo je dobre si za deň spraviť viac ako jeden test? Skus o 2 dní

autor
23. feb 2022

Zvedavosť, priznávam 🤦 lebo som už vyskúšala za život x testov rôznych značiek, aké práve mali v lekárni a nikdy som o žiadnom kanáliku nepočula, ani mi nikdy kanálik nevyskočil, bolo vždy buď úplne biely test, alebo jasne pozitívny... Nikdy žiadny kanálik, až tu na MK som zistila, že niečo také existuje, tak som chcela vedieť, či ranný moč môže ten kanálik spraviť, keďže vtedy je moč silnejší...

autor
23. feb 2022

Neviem, či to bude vidieť na foto, ale naživo ten kanálik vidieť je

autor
23. feb 2022

A takto v negatíve

autor
23. feb 2022

Viem, že treba mať fantáziu a poriadne prižmúriť oči, ale naživo je to iné 🤷 nechápem, prečo mi to teraz takto napadlo... Kanálik, negatív efekt... Na MK mám účet už veľmi dlho, ale dlhé roky som tu nebola a zrazu toľko tém na tému kanálik, duch, baby to dávali do negatívu, úplne ma tým pobláznili a ja sa teraz fakt cítim trápne 🤦hlavne, keď na týchto foto je to iné, ako v skutočnosti....

joanka7
26. feb 2022

Ahoj ja to mam takto a tiež neviem vyšlo to do 2 minut

autor
28. feb 2022

Ja tam niečo vidím, tiež som to mala tak, ale môj foťák nie je moc kvalitný, mám asi ten najlacnejší mobil.. tiež by ma zaujímalo, prečo vznikajú tie kanáliky, keď je dodržaný postup... Ja som si od vtedy už test radšej nerobila a za týždeň očakávam mrchu... V stredu idem ku gynekologičke na preventívku, tak som zvedavá ale tehotenstvo som už vylúčila, príznaky, ktoré som mala boli zo stresu... V tvojom prípade budem držať palce, aby to bolo tak, ako si želáš ❤️

joanka7
28. feb 2022

Ďakujem po vyschnúti to vyzeralo ako kanalik tak uvidím co to bude Mne sa robia kanáliky vždy už si myslím ze to robia nárokom pri výrobe aby ženy len a len kupovali testy

autor
1. mar 2022

@joanka7 ja som ráno mala tiež kanálik, voľným okom viditeľný, ale môj mobil to bohužiaľ nezachytí, pridala som fotku aj do inej skupiny, myslím si, že aj tak ma pod nickom nikto nepozná, tak sem tú fotku môžem hodiť tiež, musela som ju podsvietiť a upraviť farby, lebo môj mobil stal 98€ a fakt ten foťák stojí za houby... Takže tu je môj ranný kanálik 🙂

autor
1. mar 2022

A presne, mne to tiež príde ako keby to bolo náročky, aby ľudia len kupovali a kupovali.. kanáliky, falošne pozitívne testy a podobne, mne je tých žien, ktoré sa naozaj snažia roky o bábo, skutočne ľúto... Keby nemám svoje dve deti, tak by ma to položilo, ale sústredím sa hlavne na ne a čo má prísť, príde 🙂 tebe držím silno palce ❤️

joanka7
1. mar 2022

Ahoj no mne sa zda ze uz u ma kanalik neje ...len to stupa pomaličky aby to nebolo mimomater ?

joanka7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joanka7
1. mar 2022
autor
1. mar 2022

@joanka7 ja tam vidím peknú čiarku a veru, že tmavne 🥰 koľko ti už mešká?
Vieš, veľa žien tu písalo do diskusií, že niekomu stúpa HCG rýchlo, niekomu zas pomalšie... Radšej mysli pozitívne a ver ❤️

joanka7
1. mar 2022

8 dni mi mešká Len dúfam a teším sa ....držím palčeky nech sa podarí

autor
1. mar 2022

@joanka7 zbehni k dr, nech pozrie 🥰 mňa pozerali cca 5 dní meškania a už bol gestačny vačok a je z toho už takmer 11 ročná slečna ❤️ držím silno prsty 🤞

autor
1. mar 2022

@joanka7 a ďakujem ❤️❤️❤️ len ja tomu už nedávam... Keď sa cielene nesnažíme, také šťastie nemám, aby "ušlo"... Ale aj tak ma tvoje prianie potešilo 🥰

joanka7
3. mar 2022

Zdravím máš niečo nove ? U mňa závratná zmena testy začali slabnuť a dokonca došla aj Ms takže si myslím ze biochemické a tak to vyzeralo sľubne

autor
29. mar 2022

@joanka7 ahoj, prepáč, úplne som zabudla na MK...
Tak u mňa nové iba toľko, že som bola u gyn, týždeň po dvojdňovej ms ale povedala, že to mám tak presiaknuté krvou, že ms mám znovu očakávať, ale tá neprišla, má mi prísť až 4.4. podľa kalendára... Dostala som dve tabletky na vkladanie, lebo že mám zápal... No ale prvé výsledky boli negatívne, čo mi brala ster a zajtra mám volať o druhé výsledky... Včera som si robila test, nebol síce úplne z ranného moču, ale aj tak vyšiel negatívne... Ja už to nechápem, čo mi je... Ide o to, že keď som bola u gyn, týždeň po tej dvojdňovej ms, tak deň pred návštevou ambulancie som mala špinenie... Keby to bolo uhniezdenie, tak by som teraz, takmer po 2 týždňoch už mala pozitívny test... A ovuláciu som asi 7 dní po skončení ms nemala, nikdy som pri ovu ani len nespinila... Ale tá maternica, že vyzerala na ms týždeň po nej, som nechápala... Sono v ambulancii nemá, tak asi sa vypytam do nemocnice na sono, keď zajtra budem volať na výsledky...

joanka7
14. apr 2022

Ahoj hmm ja to mam tentokrát takto to už je na psycho včera pozitívny dnes už nie nechápem

autor
14. apr 2022

@joanka7 tak ja budem asi neplodná, mám vyšetrenia za sebou, ešte čakám výsledky hormonalneho profilu... Zrejme predčasná menopauza alebo zvýšený prolaktin... A keďže ja do seba žiadne hormóny pchať nechcem, tak to vyzerá že už som dosnažilkovala... 😣
A ty si si kedy tie testy robila? Lebo niekomu vraj ukazuje silnejší výsledok poobede alebo večer, než ráno a tiež vraj hcg skáče... 🙄 A meškajú ti už?

joanka7
14. apr 2022

No dnes je den M. Včera jeden dnes čistí ta dúfam ze to budu zase len kanaliky . No ty to naš blbe neplodnosť no teda tiež som myslela ze si objednám ten test na plodnosť ale 10 eur je dosť včera aj digi poobede plusko tak sa len trápiť a trpezliví bit

autor
15. apr 2022

@joanka7 mala si Digi pozitívny? Máš foto? Budem dúfať a držať palce, nech to aspoň tebe vyjde 🤞❤️
Ja už sa neviem dočkať utorku, keď mi doktorka povie konečne príčinu, ale aj tak neviem čo z toho, keď ja hormóny brať nechcem... Čo som tu na MK čítala diskusie, veľa báb sa sťažovalo na lieky, že boli odpálené z nich, zle im bolo, na odpadnutie a tak... No a ja si také ťažké lieky nemôžem dovoliť kvôli práci, pracujem v exteriéri a som tam sama, ak by sa mi niečo stalo, tak neviem... A celkovo, hormóny nemám moc chuť brať, vraj sa z toho priberá a ja už teraz mám 11kg navyše 🙈

joanka7
15. apr 2022

Moja Ms ešte stale nič aj ked pred 3 dnami bazalba pokles a teraz stupa tak neviem

autor
19. apr 2022

@joanka7 ja si myslím, že je to tehu... Keď aj ms mešká... Ja som dneska volala doktorke a hormonálny profil mám v poriadku 👀 prsia ma bolia riadne po poslednej jednodňovej ms, ale keď som bola na sono, sliznicu som mala 2-3mm, čiže nízku, takže u mňa tehu určite nie... Ale všetky výsledky mám zatiaľ v norme a nechápem to... Ešte pôjdem na štítnu ale myslím si, že keby mám niečo so štítnou, tak by som hádam mala výkyv aj na hormonálnom profile nie? Ja už ničomu nechápem... 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre