Ranná nevoľnosť , naliate prsníky test negatívny

kimikiki
4. dec 2018

Dobrý deň . Chcem sa spýtať . Nakoľko sa snažíme už s partnerom vyše roka o dieťatko boli sme u lekárky ktorá mi povedala, že mám policysticke vaječníky . Predpísala mi duphaston na úpravu menštruáciu nakoľko ju nemám pravidelnú . Beriem ju dva mesiace . Po prvom užívaní som dostala menštruáciu na druhý deň . Potom prišiel druhý mesiac 15 deň po menštruácii som znovu začala brat duphaston . Menstruacia ale už 2 deň neprichádza . Prsníky mám neskutočne citlivé , mám na nich modré zilky . Ako som sa zobudila má naplno a išla som jasne že hneď na wc ... poobede som si urobila tehotenský test ale vyšiel negatívny . Myslite že môžem byt tehotná a test ešte neukázal ?
Pohlavný styk mávame často .
Ďakujem

misellka_23
4. dec 2018

@kimikiki urob si test hneď ráno 🙂

lucka12399
4. dec 2018

Rano ti skor ukaze ako poobede .. skus rano 🙂

maciatko93
4. dec 2018

@kimikiki ahoj ako keby si pisala za mna aj ja mam PCO aj duphaston beriem na upravu cyklu a tiez sa snazime prosim kedy si mala poslednu MS

kimikiki
autor
4. dec 2018

@maciatko93 naposledy som mala menštruáciu 09.11.2018 . Ja verím že som . Lebo ráno Somálsko zvracala a to som nič nejedla len má naplo . Ty si mala kedy naposledy

kimikiki
autor
4. dec 2018

@lucka12399 myslíš že by to test ešte neukázal a že môžem byt ? :(

maciatko93
4. dec 2018

@kimikiki 25.10.som mala poslednu MS ja sa tiez citim tehu len kedze mame PCO a stym nepravidelnu MS znamena ze ani ovu nemame len raz za cas aj to nie presne v strede cyklu ja som mala vcera tiez biely test :( hadam nas naš instikt neklame hm.. vies kedy si mala ovu?

kimikiki
autor
4. dec 2018

@maciatko93 ja ovuláciu vraj nemám :( tak nechávam to na náhodu . Pohlavný styk mame dosť často . Ale už proste všetci okolo sa z toho tešia a ja stále nič :( a ja nezvyknem vracať naposledy keď som bola mala a to bolo že som bola chorá ale toto z ničoho nič . Tak skúsim spraviť test ešte ráno a uvidím . Ale ten duphaston nemám nato dobrý názor je to len umelé upravenie cyklu . Mne povedala lekárka že tie PCO by sa mali riešiť laparoskopicky . A tomu sa zatial ešte braním

maciatko93
4. dec 2018

@kimikiki presne ako ja ... mne tiez odporucaju driling a prefuk ci co ja som stojo jelen ale tak isto odmietam resp.sa bojim skus urobit test a daj vediet ako si dopadla drzim palce aby tam boli // 🙂 som zvedava ako dopadneme :D uz mi je aj do smiechu aj do placu stohoto vsetkeho ...inac moze byt asi ze mame rozhadzane hormony a tie snami robia sarapaty hm... co myslis

kimikiki
autor
4. dec 2018

@maciatko93 keď ti pravdu poviem ja už neviem čo mi vlastne je .... tak strašne to chcem že to proste nejde . Ľudia čo nechcú majú hneď .

kimikiki
autor
4. dec 2018

@maciatko93 a ďakujem dám hneď vedieť či sú // alebo /

maciatko93
4. dec 2018

@kimikiki ach poznam to aj ten pocit velmi dobre :(

lucka12399
5. dec 2018

@kimikiki ja teraz prezivam to iste .. vsetci hovoria prestan na to mysliet a zadari sa ale ked to je tak tazke ....

kimikiki
autor
5. dec 2018

@lucka12399 presne tak . Človek si nepomôže

simonkaa27
5. dec 2018

@kimikiki podla priznakov by som povedala, ze si v tom ale sprav si test hned z ranajsieho mocu. Drzim ti palceky 🙂

kimikiki
autor
5. dec 2018

@simonkaa27 ďakujem 🙂 snáď . Urobím si počkám tak 2-3 dni ešte . Snáď nepríde ms . Ale zvracanie Koli tehotenstvu by bolo ešte skoro ci ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre