Prvý sex cez plodné dni

orchidea89
15. dec 2020

Dobrý deň, neviem čo mám robiť... nemám sa komu vyžalovať :( ...
Mám 17 a včera som mala prvý sex :( ...som z toho veľmi smutná pretože som to vôbec nechcela...Ten debil nemal ani ochranu 😔. Nevedela som sa mu ubrániť...
Chcela som odísť ale nenechal má 😔ahh...Teraz to veľmi ľutuje že čo urobil ale neverím mu...pretože on si to užíval ale ja nie :( ...Mala som veľmi silné bolesti :( ...Vôbec som sa nevedela ako brániť.. 😔😔
Mám bolesti pod bruškom :( ...iba teraz ráno som si všimla, že mám plodné dni :( ...
Veľmi sa bojím že otehotniem...:(

777januska777
15. dec 2020

Chod na políciu a aj k lekárovi, lebo to nebol prvý sex, ale znásilnenie.

princeznasevera
15. dec 2020

@orchidea89 pokial to nebolo cchcene z tvojej strany moze sa to klasifikovat ako znasilnenie. Chod na policiu. Nedaruj mu to. Ako to potom budes vysvetlovat rodicom?

orchidea89
autor
15. dec 2020

:( som z toho zmetená...ale som si istá že som to vôbec nechcela 😔😔😔

orchidea89
autor
15. dec 2020

Bojím sa :(

barborka106
15. dec 2020

Ja by som určite šla na políciu a k lekárovi... oni ti poradia ako ďalej. Hlavne sa držkaj a buď silná.

orchidea89
autor
15. dec 2020

Veľmi ho ľúbim :( nechcem ho udať :( ...ale asi to bude najlepšie riešenie :(

lily246
15. dec 2020

@orchidea89 okamžite si daj "tabletku po" (escapelle, kúpiš bez receptu v každej lekarni)a bude po prípadnom nechcenom tehotenstve, na zvyšok odporúčam políciu a psychológa

orchidea89
autor
15. dec 2020

@lily246 nemám takú tableku :( ...

lily246
15. dec 2020

@orchidea89 veď si ju kúp

princeznasevera
15. dec 2020

@orchidea89 kupid ju v lekarni kedy bol ten nechceny sex. Neboj sa hlavu hore si silna

orchidea89
autor
15. dec 2020

Ďakujem.. :(

kristina2015
15. dec 2020

@orchidea89 Nechcela si ,alebo sa iba bojíš že ostaneš tehotná a vaši ťa prihlusia ? Ja si zasa neviem predstaviť že mám syna a on má frajerku a zrazu bude musieť ísť na políciu za znásilnenie ,lebo prvý krát ju to bolelo . Čo sa stalo ? Ako to bolo? Na silu? Bez tvojho súhlasu ? Lebo ak na silu/držal ťa/ a bez súhlasu tu by sa už o znasilnenie jednať mohlo.

simsalabim
15. dec 2020

Neviem, co sa presne udialo, ale ty si teraz urcite cim skor daj tabletku po.

orchidea89
autor
15. dec 2020

@kristina2015 nechcela som to...Sľúbil mi že si na mňa počká..Už keď som videla že mi dvíha tričko a dáva mi dole nohavice tak som sa mu začala brániť ale on nič ako keby som tam ani nebola😔... stále do okola som mu vravela nech sa tým prestane pretože ja to nechcem..že nie som pripravená :( držal ma pevne nemohla s odísť :( ... Vedel že to robí bez môjho súhlasu :( ..

zowie
15. dec 2020

@orchidea89 mozes zajst na gynekologiu a lekarovi povedz, ze co sa stalo ak ju nezozenies, ale prva cesta rychlo do lekarne, premysli si ze to co sa stalo nebolo spravne, taky clovek aj ked tvrdis ze ho milujes nie je ten spravny, bolo by fajn to riesit, no nie je jednoduche ist v 17 tich na policiu. Mozno sa zdoverit mamine. Ak mate fajn vztah. Drzim palce.

anjelicek26
15. dec 2020

Chod na policiu a k lekarovi. Nenechaj to tak. Tabletku po kupis v kazdej lekarni a uzi ju co najskor (ale aj v nemocnici ti ju daju, ked povies, co sa stalo)

orchidea89
autor
15. dec 2020

Dobré, ďakujem za rady...
A ešte chcem povedať, že vkusne krvácam :(

orchidea89
autor
15. dec 2020

Je to normálne?

princeznasevera
15. dec 2020

@orchidea89 normalne to neni preto treba ist k doktorovi a on tiez pozna,ze to nebolo ok

simsalabim
15. dec 2020

@orchidea89 nie je to podla mna normalne. Mozno ti sposobil nejake poranenie.

orchidea89
autor
15. dec 2020

Bože môj 😔😔

anjelicek26
15. dec 2020

Zavolaj si mamu, kamaratku, kamarata, tetu, povedz, nech ta odvezie k lekarovi a to cim skor. Boze takych chlapov rezat a solit.

sense
15. dec 2020

Sex proti tvojej vôle je znásilnenie...
A teda už fakt neviem co po tomto na ňom ľúbiš... A áno aj pri prvom sexe môžeš ostať tehotna

orchidea89
autor
15. dec 2020

🥺😢😢😔

simsalabim
15. dec 2020

@orchidea89 hlavne to uz zacni riesit. Minimalne tu tabletku si treba zohnat cim skor, ak stale vahas, ale najlepsie naozaj bude, ak pojdes s niekym k lekarovi na vysetrenie. Drz sa 🍀

orchidea89
autor
15. dec 2020

@simsalabim napísala som tomu môjmu...a napísal mi že on sa teraz o to postará...dnes mi kúpi tu tabletku ...a chce ísť so mnou aj k lekárovi :/ ...
Ďakujem ❤️

simsalabim
15. dec 2020

@orchidea89 nemas za co. Ale pravdupovediac si neviem predstavit byt s chlapom, ktory mi takto ublizil a neprestal, ked by som hovorila nie... si si ista, ze za to stoji? Teraz mu prihara, tak sa snazi...

orchidea89
autor
15. dec 2020

@simsalabim ja už ani neviem, chcem len aby mi kúpil tu tabletku, pretože nemám peniaze... Uvidím ak sa nezmení tak to s ním ukončím :/ ...

zowie
15. dec 2020

@orchidea89
Tu tabletku je dolezite aby si zjedla cim skor, cim neskor si ju das, tym je vascia sanca ostat byt tehotna, ak ti ju nekupi, zajdi k lekarovi. Hlavne konaj rychlo.

akinom0077
15. dec 2020

@orchidea89 / to ta znasilnil? to bolo co za chlapa? chodis s nim? Kup si v prvom rade tabletku po Elleone bez debaty, aj ked je to svinstvo ale ked je to takto urob to, a ked bez ochrany a malo sa poznate urcite behni aj ku gyn. na kultivaciu....https://www.ilieky.com/zdravotnicke-pomocky/ell...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre