Prvé príznaky tehotenstva a pichanie v podbrušku

miroslava2710
18. jan 2023

Ahojte, prosim Vás patrí bolest v podbrušku na lavej strane medzi prvé príznaky tehotenstva? Meškala mi ms, spravila som si test a mam dve čiarky. Bola som na krv vysledok bude zajtra. Problem je ten, že ja mam iba jeden vajcovod a aj ten neprechodný. Dosť sa teda bojim mimomaternicoveho tehotenstva a hlavne ak pocitujem taku menstruacnu bolest hlavne na tej strane kde mam ten vajcovod. Citala som ale ze to moze byt aj klasicky sympton zacinajuceho tehotenstva. Tak budem rada za Vaše skusenosti pretože pre mna je to prvý krát čo som uvidela dve čiarky na teste 🙂

jaskolka
18. jan 2023

Nuž keď máš iba jeden vajickovod a aj ten je neprechodny, plus máš bolesti na tej strane, tak by som asi zavolala na gyndu a uvidíš, čo ti povie
Ono mierne bolesti môžu byť samozrejmosťou v tehotenstve na začiatku, ale tak skôr v strede pod bruška, teda tam kde je maternica. Keď to je vyslovene na tej ľavej strane, tak by som asi fakt radšej pre istotu zavolala zajtra na gyndu.

miroslava2710
autor
18. jan 2023

@jaskolka volala som uz dnes ale este minimalne dva tyzdne to nebude vediet doktor zo sona povedať či je vsetko tam kde ma byt alebo nie. Takže zatial len cakam a stresujem😃

domka222
18. jan 2023

Bolesť ako na MS áno, ale tiež si myslím, že v oblasti vaječníka by to nemalo byť intenzívne

zuzi0911
19. jan 2023

@miroslava2710 bola som u dr keď mi meškali ms 3 dní...gestacny v maternici...čiže určite uvidi aspoň ten vak v maternici ak tak...ak budú bolesti trvať určite chod aj skor a nečakaj 2 týždne...držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre