Prvé príznaky tehotenstva

petra0236
29. okt 2023

Dobrý deň, je možné že prvé príznaky tehotenstva môžu prísť ešte aj pred menštruáciou ? Ak áno tak kedy ste mali prvé príznaky tehotenstva pred menštruáciou ešte alebo až po nejakom čase a ako vám bolo aké boli tie príznaky? Ďakujem

petamich
29. okt 2023

za mna nie, toto urcite nie su priznaky sposobene tehotenstvom, ak sa vam aj podarilo, tak tvoje telo este ani poriadne nevie, ze si tehotna, taketo priznaky by znamenali, ze vajicko je riadne uhniezdene a HCG paradne vysoko (to su tie nevolnosti), co si nemyslim

viestta
29. okt 2023

PMS a tehotenske priznaky byvaju velmi casto podobe, takze tazko rozlisit jedno od druheho

diewcatqoo
29. okt 2023

Ano, mozu. Keby som nezazila, tiez neverim. Cca 10 dni po styku ma natiahlo z vina a prsia som uz den predtym mala ako kamene. Nemyslela som si, ze to bude z tehotenstva, ale manzel podpichoval, ze si mam spravit test. Jeden som doma mala a len tak zo zartu som spravila a vysli dve ciarky (nebol to ani ranny moc). Menzes som mala dostat az za tyzden.
Ale priznaky PMS a tehotenstva su naozaj podobne. Paradoxne, v dvoch tehotenstvach, ked sme naozaj dlho skusali a nedarilo sa, tak som priznaky mala hadam kazdy mesiac a nic. A ked to naozaj vyslo v tych dvoch pripadoch, tak zrovna vtedy som nemala ziadne priznaky. Takze mozu byt a nemusia, vyckaj par dni a uvidis.

n820p
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
29. okt 2023

pri druhom a štvrtom tehu to bola veľkáááá únava....

natuliatko777
30. okt 2023

@petra0236 ja som tyzden pred vynechanim ms mala priznaky a to ze ma natahovalo z kuracich prs a uz som vedela zr ms nedostanem a aj tak bolo a mala uz ma 20 dni 😀

vanilka3
30. okt 2023

Tyzden pred menstruaciou som vkuse chodila vela cikat, hlavne v noci, co sa mi stavalo iba pri urologickych problemoch, ktore som ale vtedy nemala, tak mi bolo velmi cudne, ze tolko cikam 🙂 a za dalsie sa mi v tom case aj zvysil tlak, co som aj pocitila, lebo ja som mala vzdy velmi nizke tlaky, nikdy nie vysoke
A o par dni som mala dve ciarky na teste.

kvetinka1918
31. okt 2023

@petra0236 14 dní pred MS prsia naliate, bola som precitlivena,nonstop som bola unavená a nonstop som len spala

ivkam29
31. okt 2023

@kvetinka1918 14 dni pred MS je este len ovulacia

petra0236
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre