Prvá poradňa v nemocnici - ctg záznam

kriskol
16. nov 2023

Ahojte chcem sa Vas opytat stalo sa Vam na pásoch na prvej poradni, že Vám ich robili na viac krát, lebo malé nespolupracovalo?
Ja som bola na prvej poradni na prvych pásoch mala kopla asi raz, čo vyhodnotili ako málo a že treba ju zobudiť nech sa najjem. Tak som o 30min išla opäť no malá kopla asi 4 či 5x a hotovo mohla som ju skrabkať lahnúť si na bok nič. Sestrička frflala, ze to je zlé ale domtor povexal ze lepsie nez prvy vysledok. Ale ostala som.trochu zarazena ci je vsetko.ok. mala uz ma 3200g a termin mam mat planovany cisarak tak.hadam.bude vserko ok. Tepl a pretoky boli v poroadku. Ja malu citim ale skor ako sa len natahuje ci prevali sa trochu do inej polohy velke kopance to uz niesu.

gabriela2952
16. nov 2023

@kriskol keby niečo nebolo v poriadku povedia ,proste sa jej nechce hýbať no :D

kriskol
autor
16. nov 2023

@gabriela2952 no pritom vzdy na sone moj obvodny gynekolog frflal ze sa trepe.. ale jasne tiez si myslim ze ona nebude aktivna tak ako oni chcu

gabriela2952
16. nov 2023

@kriskol však jasne, moja sa tiež moc nehybala keď som bola na strojoch.

lamonita
16. nov 2023

Mne pred prvými pásmi nikto nepovedal, že sa mám najesť sladkého. Takže tiež mi nič extra nenatocili. A boli to zároveň aj moje posledne pásy lebo kovid takže tak😅

kriskol
autor
16. nov 2023

@lamonita no mna poslali napit sa coly a najest ale moc to nepomohlo, lebo za 20min to.asi hned nezaberie. No ja uvidim pobalena som.... ale snad do stredy do dalsej kontroly vydrzime lebo mam mat planovany cisarak

miaria26
16. nov 2023

Ja som tak na CTG chodila kazdy tyzden po 3 krat mi ho museli opakovat vzdy po hodine… takze cele doobedie v nemocnici. 😅 moje dieta cely den spalo a hybalo sa zasadne len vecer 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre