Príznaky uhniezďovania

kvetinkaaknitevk
20. júl 2020

AHOJTE 🙂 dnes je pravdepodobne 7 DPO ... už 5 deň mávam počas dňa teplotu 37,1-37,3.. ranná teplota 36,8 36,9.. pociťujem únavu a slabosť ale iné príznaky choroby nemám akurát jeden deň som sa zibudila so zapchatou jednou dierkou v nose a od vtedy už nie. Mám bolesti hlavy, slabe pichanie v podbrušku a dosť veľa bieleho vodnateho bytovku posledné 3 dni. Bez zápachu. Pri vstávani z postele sa mi točí hlava.Bolia má prsia ale to mávam skoro stále po ovulácii a hrozné má bolia kríže ale aj tie má bolievaju pred mrchou. Boli má aj hrudník a chrbát.Mrcha má prísť až o 12 dni. A ešte 6 DPO pri čurani má dva krát tak silno pichlo v podbrušku že som sa musela až skrčit. Myslite, že to konečne vyšlo? Alebo mám coronu:D

renatka1985
20. júl 2020

prilis skoro na akekolvek priznaky....

denden77
20. júl 2020

@kvetinkaaknitevk drzim ti palciaky, ak si zelas bejby.. ale 🙏.. nepozoruj sa tolko.. zapchata nosna dierka.. to ako fakt?? 😁

kvetinkaaknitevk
autor
20. júl 2020

@denden77 nepozorujem sa ale Nenavidim zapchaty nos a nemala som asi zapchaty 3 roky :D len s tou teplotou si to spájam teda že môže byt že mám dýchacie cesty zapálene preto ta teplota .. veľmi babo chceme preto sa skôr bojím že zas som len nejako chorá alebo niečo lebo naposledy dva mesiaice dozadu sme sa s priateľom liečili na chlamýdie :( a keď nám povedali že sme už obaja Okej tak sme sa tento mesiac znova na to vrhli

denden77
20. júl 2020

@kvetinkaaknitevk kazdopadne to zistis v case MS.. takze klidek 😉 a vela stastia 🍀

kvetinkaaknitevk
autor
20. júl 2020

@denden77 áno to mi je jasne 🙂 len ak to vyšlo mám trochu strach pretože som inštruktor baby plávania a som denne v bazéne :/

rosalie1411
20. júl 2020

@kvetinkaaknitevk môžu to byť kľudne príznaky tehu 😊 ja som mala takmer všetky, čo si tu napísala.. Ale uvidíš až v deň MS. Inak nemáš nejakú dlhú lutealnu fázu? Myslela som, že je max. 16 dní..

kvetinkaaknitevk
autor
20. júl 2020

@rosalie1411 je možné že som mala posunutú ovulku totiž to lebo posledné meisiace mi to kvôli tým chlamýdiam a liečbe kolisalo preto píšem že pravdepodobne 7 DPO ale mame s priateľom sex každý deň až každý druhý keďže sme teraz mali 3 mesiace kvôli liečbe pauzu 😭😀..

deti95060810
20. júl 2020

podľa príznakov ktoré si popísala to na tehu veru nevyzerá... Príznaky ako pri nachladnutí ale nie tehu....😉

ikaros332
25. júl 2020

Ja som mala od začiatku uhniezdňovania bolesti v ľavom vaječníku a pychanie.. Ale každý je iný

kvetinkaaknitevk
autor
28. júl 2020

@ikaros332
@deti95060810
@rosalie1411
@denden77
@renatka1985
Mám 3 dni pred MS 😳😳😳

denden77
28. júl 2020

@kvetinkaaknitevk blahozelam ☺🍀

renatka1985
28. júl 2020

@kvetinkaaknitevk oujeeeeeee!!!!! 🙂

rosalie1411
28. júl 2020

@kvetinkaaknitevk teším sa s tebou a držím palce, nech sa bábätko krásne vyvíja 😊😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre