Príznaky týždeň po

10. sep 2023

Ahojte, vopred musim upozornit,ze som tak trosku hypochonder. Mozu sa objavit u 20 m priznaky tyuden po zjedeni baterky? Nevravim ze zjedol len ja mam strach co ak.. dakujem

iva4444
10. sep 2023

Ahoj.ak bolo podozrenie na to ze zjedol,mal byt okamzity rtg.je to velmi nebezpečné,s trvalými nasledkami. Rozlepta to sliznice..pazerak..zaludok..atd.
ake priznaky?

autor
10. sep 2023

@iva4444 vykalal trochu coerne ale predvcerom som mu dala kvapky-zelezo ale len 1x som mu ich dala inak nic ine

iva4444
10. sep 2023

Zo zeleza moze mat taku stolicu,ale aj z inych veci.ja osobne by som každopádne riesila rtg a to hned ako by som mala podozrenie na zhltnutie baterky.

denkabemommy
10. sep 2023

Ak by dieťa zjedlo baterku, tak by mu dávno prepálila orgány a dieťa by bolo pár dní po smrti. Železo ale aj niektoré potraviny farbia stolicu, takže si len hypochonder 🙂

ildiko36
10. sep 2023

Pre istotu keď mas podozrenie zober dieta na rtg brucha, ..ma daake bolesti?

luciah187
11. sep 2023

Uz davno ste mali ist k lekarovi. Zelezo moze farbit do cierna. Ak mu doteraz nic nebolo asi / pravdepodobne ju nezjedol.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre