Príznaky tehotenstva pred MS

cibulka444
4. apr 2021

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu... už tri dni má bolia a pália prsia,bradavky sú na dotyk citlivé...menštruáciu mám dostať v sobotu (33 dňový cyklus posledných 5 mesiacov, mám ju nepravidelnú)... ja som niečo take nikdy pred ms necítila...plus pred cca týždňom som v noci nemohla spat lebo som cítila že mám takú bodavu bolesť v podbrusku,doobedu priesvitné výtok a trochu krvy a odvtedy len taký kvázi žltý výtok sem tam... teraz pribudli tie prsia to som si vravela,že toto už si nemôžem nahovárať a hoci je to skoro no robila som si už dve testy a negatívne 😏 chcem počuť radu či niekto take príznaky mal pred tehu a kedy mu ukázal test dve čiarky... ďakujem

melania12345
4. apr 2021

@cibulka444 Kolko dpo si ?

cibulka444
autor
4. apr 2021

@melania12345 Som v tom nová tak neviem čo je to kedy sa spi presne určuje no mS začala 8.3 a od 21.-27.03 mi ukazovala apka že mám plodne dni aj som mala klasicky výtok vtedy pár dni keď ovulujem..

cibulka444
autor
4. apr 2021

@cibulka444 DPO pardon 😊

melania12345
4. apr 2021

@cibulka444 Cca si 8 9 Dpo to sa este vajicko uhniezduje , na test je skoro si myslim ale čakaj do ms keď nepríde tak urob test,alebo ho urob den pred očakavanou menstrauciu. Drzim palce 😍.

cibulka444
autor
4. apr 2021

@melania12345 ďakujem veľmi pekne 😊tak hádam tie skóre príznaky budú pre mna dobre znamenie a nie namyslanie🙈

melania12345
4. apr 2021

@cibulka444 Určite sa podarí. My sa takysto snažíme ale zatiaľ sa nedarí.😐

ivula0807
4. apr 2021

Ahoj, tehotensky test som si ja robila az po 3 dnoch meskania, vysiel uz jasne pozitivny, ziadne hladanie duchov.
Co sa tyka priznakov nemala som absolutne ziadne, len proste neprisla MS. A stale ma bolelo podbrusko akoby som uz uz mala dostat. Inak vobec nic. Prve priznaky mi zacali az cca v osmom tyzdni.

cibulka444
autor
4. apr 2021

@melania12345 ja som mala veľké tráviace problémy a od septembra sa to kvázi upravilo tak sme si povedali že už to musíme skúšať lebo už tento rok bude 30... od januára sa pokúšame ale nikdy som si nemyslela že má to tak pohltí že budem sa tak sledovať horor...ja teraz len skrz tie prsia (ktoré mám mimochodom malé 😂) píšem lebo toto už mi príde take že nikdy nebolo...pevne verím,že aj Vám to vyde ja to chápem,že je to psycho a nejak sa to nedá dostať z hlavy hoci každá jedna to chce

cibulka444
autor
4. apr 2021

@ivula0807 ďakujem veľmi pekne za odpoved...dúfam že tie príznaky neskôr boli znesiteľne 😊

plzaque
4. apr 2021

@cibulka444 ja som mala jediný príznak a to únavu. Zaspavala som o 20.00 pred telkou. I ak nic neobvyklé a teda testy som si robila aj 1 deň pred ms, v deň ms a ukázal mi až 2 dni po meskajucej ms.

ivula0807
4. apr 2021

@cibulka444 ale ano, mala som tehotenske nevolnosti, ktore trvali do konca piateho mesiaca, ale nic strasne. "Pregrcla" som si tak raz za tyzden 🤣 a potom uz bolo dobre, nastastie nic take ze by mi bolo zle cely den a kazdy den 🙂

cibulka444
autor
7. apr 2021

@plzaque môžem sa opýtať aký dlhy máte cyklus? Keď Vám to ukázalo až dva dni po mS očakávanej

88matulka88
7. apr 2021

@cibulka444 ako to vyzerá? Robila si test ďalší, už asi by aj ukázalo? Ja nečakám na zajtra ale asi nič z toho dnešný test skôr negatívny...

cibulka444
autor
7. apr 2021

@88matulka88 ahoj no nič moc včera som si robila a nič tam nevidím ...ja mám dostať v sobotu svoje dni...cítim sa ako klasicky pred kramami bolesť hlavy závrate ...ale tie prsia nechápem 🙈asi mám nový PMS príznak ...čítam že niekto má až v deň dokonca dva dni po mS no to asi keď neskôr bolo oplodnenie...asi by mi má dať niekto radu ako nemyslieť na to aj keď človek plánuje ...ty máš kedy dostať mS ?

88matulka88
7. apr 2021

@cibulka444 ja zajtra pozajtra by som mala dostať... No uvidíme 🤭

cibulka444
autor
7. apr 2021

@88matulka88 a aký máš cyklus ? Pravidelný ? Aj máš nejaké príznaky ?

88matulka88
7. apr 2021

@cibulka444 príznaky ako únava a prsia, ale to mám aj bežné pred ms. Čo je iné že je mi niekedy zle na žalúdku, pokiaľ nie som najedena, mám žalúdok na vode... Ale inak nic... Trocha napätie v brušku a kríže no to tiež patrí k pms

88matulka88
7. apr 2021

Ale vravím dnes som si robila test a je negat.

cibulka444
autor
7. apr 2021

@88matulka88 vieš čo ja tam nič nevidím ale možno niekto hej lebo pozerám konverzácie a kopu ľudí vidí tu druhu čiarku a ja na to pozerám a nič ...lenže až tak by si nemala zúfať lebo aj na testoch píšu že najskôr deň vynechaného mS...tie čo im ukáže skôr asi rýchlo im rastie ten hormón ...čítala som niekde že jedna baba mala pred mS negatívne testy a po vynechaní až pozitívne

plzaque
7. apr 2021

@cibulka444 28 dní

cibulka444
autor
7. apr 2021

@plzaque ďakujem za odpoved

31atal31
14. júl 2024

@cibulka444 zatiaľ som v štádiu vyšetrovania aj ja.Mala som rovnaké problémy a nakoniec mi doktory povedali,že to nie je nič.

31atal31
14. júl 2024

@ivula0807 super!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre