Príznaky tehotenstva pár dní pred menzesom

10. dec 2021

Pekny vecer.

Zeny, pospominajte ake priznaky tehotenstva ste mali par dni este pred ms 😊 co ste mali inak ako bezne pred ms a spatne ste si po pozitivnom teste uvedomili, ze toto vam telo "naznacovalo" zrod noveho zivota 🙂

petamich
10. dec 2021

naduvanie ale neskutocne 🙂 a ked sa to zopakovalo tretikrat tak som si bola 1000% ista, ze sa opat podarilo (2x zial neskoncilo dobre) ale aspon som to proste vedela

denden77
10. dec 2021

chodila som furt cikat.. myslela som si, ze mam zapal mocovych ciest 🤷‍♀️😊

guiseppinka
10. dec 2021

Prve nic, druhe mega suche ruky, tretie ma boleli krize, myslela som, ze dostanem skor... Ale potom som sa skoro rozrevala v kuchyni v robote a dalsi den rano mi kamoska poslala fotku testu... Uz som vedela, ze mi nedojdu...

ailiba
10. dec 2021

Pri prvom zduta... Brucho, ako v 4.mesiaci. Pri druhom nič.

nevenka
10. dec 2021

Pri prvom som si myslela, ze mam zapal odspodu, mocove cesty alebo oboje, take tlaky cudne a ked som dlhsie sedela a vstala, tak ma pichalo do vajecnikov. Pri druhom som si nevsimla totalne nic tohto druhu, iba neskor som sa cudovala, ze co mam zrazu tak malo mlieka - kojila som este prve dieta. A spravim test a kolajnice 😅. No a pri tretom som zase mala tie pocity s mocakom. Nazvracala som ani pri jednom tehotenstve, ani raz. Napinalo ma, tazko na zaludok mi bolo, ckala som, grgala, naduvalo ma a neskor zaha ako cert. Ale zvracanie nebolo. Tak som aj pekne pribrala 🤣

luci_ba
10. dec 2021

boleli ma prsia aj s bradavkami, na dotyk. Bolest pŕs som pocitovala bezne ako pms, ale tie bradavky to bolo nove.

3nana13
11. dec 2021

Ako prvé som si všimla ružový výtok, potom neskôr všetko ostatne, citlivé prsia, zdutá som bola neskutočne :D

barbied
15. apr 2024

@3nana13 môžem sa opýtať ako dlho ste mali výtok?

3nana13
12. máj 2024

@barbied to už neviem presne ale keď som ho spozorovala, hneď na druhý deň som si spravila test a už tam bola slabunka čiarka.

andrea2323
12. máj 2024

Ja sa tiež pridávam do klubu, čo mali bolestivé prsia ale že neskutočne a najmä bradavky ma tak zvláštne šteklili/svrbeli 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre