Príznaky tehotenstva ako pri menštruácii

5. aug 2023

Mala niektora z vas uplne identicke pocity ako pri ocakavajucej menstruacii a po urobení testu zistila ze je tehotna? Mam na mysli uplne pocit ako pri prichadzajucej menstruacii- bolest prs, bolest v podbrusku, unava….presne ako kazdy mesiac. Mali ste to niektora takto tiez pri zisteni tehotenstva?🙂 dakujem

gejb
5. aug 2023

Áno.

petronellla87
5. aug 2023

Ano

tamta
5. aug 2023

Nie, tie bolesti sa dali podľa mna rozlíšiť. Pri menštruácii u mna začali jemne ale prešli do veľmi intenzívnych. Pri tehotenstve to bolo proste iné.. Nebolo to vôbec nepríjemné..

anjelicek26
5. aug 2023

Ano je to takmer identicke..

basska_b
5. aug 2023

Ano, ja som to takto mala. Dokonca v den, kedy som mala dostat MS, som.mala pravidelne MS kŕče kazdych 15 min. Ale bez kvapky krvi. Aj bez testu som.vedela, ze je to ONO. A bol to inak moj impulz pridat sa na Konika... chcela som tuto skusenost zdielat s inymi snazilkami

gabriela2952
5. aug 2023

Áno ja som mala ako pri ms len to trvalo asi 5 dní, a to sa mi už nezdalo 😁a dnes mam 4 mesačnú dcérku 😁😁😁❤️

nyphadora
5. aug 2023

Anoo

zuzuliennka1
5. aug 2023

ano 🙂

thoughtfulweirdo
5. aug 2023

Ja som pri oboch tehotenstvách bola skoro celý prvý trimester presvedčená, že už už začnem menštruovať 🙂

zuzuliennka1
5. aug 2023

*niektore zeny dokonca maju na zac. tehotenstva aj menstruaciu este, takze nie len priznaky, ale naozaj aj pride. A su tehotne

banalu
5. aug 2023

Ano

bejka90
5. aug 2023

No ja som v marci cakala ms absolutne nie tehotenstvo, prsia ma neboleli vobec. len ako pri prichadzajucej ms 3-4 dni sa mi stupnovali bolesti podbruska a krizov, ze som bola presvedcena ze to nevyslo lebo nemam "ziadne priznaky" :D takze ja uz an nic neverim len na meskajucu ms

linda5678
5. aug 2023

Aj u mna to iste - velmi cerstva skusenost z tohto tyzdna 🙂 PMS presne identicke ako akykolvek iny cyklus, prsia dokonca rovnako prestali boliet den-dva pred ocakavanou ms. Takze keby ms neprisla, ani netestujem. Ms bolesti som vzdy musela tlmit tabletkami a dostatocne vcas, tieto tehotenske su slabsie + obcas mam uz aj cudny pocit na zaludku

lauriik
5. aug 2023

U mna boli tie pocity identicke. Rovnaka bolest prs, tesne pred ocakavanou ms bolesti v podbrusku. Akurat spatne som si potom uvedomila, ze ma napinalo pri stanku z thajskym jedlom. Ono tie tehotenske priznaky sa zacnu naplno prejavovat vacinov az po vynechanej ms.

autor
5. aug 2023

Dakujem velmi pekne dievcence 🥰 znie to divne, ale urcite to poznate, ja sa este aj z tych priznakov tesim 😅

sweetbrownie
6. aug 2023

paradoxne vždy keď som si myslela že to je ono bolelo ma všetko a aj tak nakoniec prišla ms. Potom som si povedala a dosť nebudem sa sledovať aj som vydržala až keď ma začalo bolieť divno bruško som si povedala že čo to je na vyšiel mi malilinký dúšik na 7dpo😍🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre