Príznaky tehotenstva

misela22221
9. mar 2024

Ahojte žienky , mala som nechránený styk v sobotu 2.3.2024. Mala som týždeň po ms. Od včera ma pobolieva podbruško a dnes ma začali bolieť kríže. Predtým ma nikdy neboleli ani pred ms ani počas. Mám žalúdok ako na vode , najem sa ale je mi tak nevoľno. V noci som sa zobudila na to že mi obsah žalúdka vyšiel až do úst. To sa mi tiež nikdy nestalo. A ďalšia vec , ráno mi strašne zapáchal moč, tiež s tym nemám skúsenosť. Môžu byt toto prvé príznaky tehotenstva ? Test si spravím ale neviem kedy je najvhodnejšie si ho robiť aby mi už ukázalo 100% výsledok. Chcem si kúpiť ten digitálny clearblue kde ukáže týždeň tehotenstva ale tak isto neviem či je vhodný urobiť ho už zajtra alebo ešte čakať . MS mám mať cca o 2 týždne ale chodia aj skôr aj neskôr. Ďakujem a poprosim bez urážok , nemám s tehotenstvom skúsenosť a tak isto sa nemám s kym poradiť .

vikisisi
9. mar 2024

@misela22221 na príznaky tehotenstva je veľmi skoro

stellarstar
9. mar 2024

Skôr nejaká viroza, na tt moc skoro

evka_21
9. mar 2024

@misela22221 🤭 styk 2.3. a dnes je 9.3. - teraz môžeš mať tak jedine ovuláciu čiže ak maš zaujem o babo treba sa ešte snažiť.. ak sa len bojíš či si tehotná tak čakaj do dňa príchodu MS... Pretože momentálne ti nikto nepovie či to je tehotenstvo alebo nie 😉
Podľa mňa ti len niečo nesadlo... Alebo si sa veľmi najedla 😂 mne dnes tiež vyšli kyseliny žaudka až do úst a to mam mať v týchto dňoch ovulku 🤭

misela22221
autor
9. mar 2024

Ďakujem pekne žienky , Ano pravdepodobne mám ovuláciu a bude to z toho.

vikisisi
9. mar 2024

@misela22221 presne tak, tiež si to myslím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre