Príznaky a nič z toho

14. aug 2023

Ahojte, stalo sa už niektorej z vás, že mala totálne príznaky tehotenstva, bolo jej zle, meškala ms, pálila žaha, bolesť krížov, hlavy, únava, ale slabá čiarka na teste a nakoniec naozaj z toho nič nebolo? Napr biochemické? Môžu byť silné príznaky ale aj tak to nevide?? Mám z toho obrovský strach že to znova skončí zle

bagre
14. aug 2023

stalo, takých prípadov je veľa, žiaľ... strach myslím že máme každá čo si tým prešla :(

lauriik
15. aug 2023

Na slabu ciarku na teste mas nejako moc priznakov. Tie priznaky prichadzaju az so stupajucim hormonom HCG. Podla mna si to skor nahovaras. Psychika je naozaj mocna. 😕

autor
15. aug 2023

@lauriik možno máš pravdu ale nemyslím si. Totálne som bola ko včera.... Absolútne nevladna, mešká mi 3 dni tak asi preto slabá čiarka. Modlím sa aby stúpala a aby to znova neskončilo zle.

guudy
15. aug 2023

@lauriik suhlasim, @autorka priznaky si si privodila svojou psychikou…

lauriik
15. aug 2023

Ja bývam tiež niekedy KO pred ms. Držím palce aby to vyšlo ale slabá čiarka po 3 dňoch meškania naznačuje, že skor nie.

autor
15. aug 2023

@lauriik škoda 😔 ale zatiaľ som úplne nádej nestratila.

lauriik
15. aug 2023

Ale toto je uz celkom silna ciarka. To by mohlo byt tehotenstvo! Drzim palce nech to vyjde

autor
15. aug 2023

@lauriik ďakujem 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre