Príznak tehotenstva

1331998
23. jan 2024

Ahojte mám takú otázku snažíme sa o bábätko a sex sme mali v piatok a včera aj dnes mi bolo ráno v práci zle na zvracanie,návali tepla,bodanie v podbrušku a trošku nadúvanie. Je možné mať takéto príznaky pri uhniezdivaní sa vajíčka v maternici? Možno blbá otázka ale možno mi bude niekto z vás vedieť poradiť 🙂 Ďakujem vám.

anjelicek26
23. jan 2024

Vajicko "putuje" od oplodnenia medzi 6-10 dnami dolu vajcovodom... potom potrebuje par dni, aby stuplo hcg aspon nad hladinu 10-15, aby boli nejake priznaky...takze nie, prilis skoro je... psychika pracuje, to je normalne, skus sa venovat niecomu inemu, lebo sa zblaznis, myslim v dobrom... o maleho sme sa snazili 1,5 roka a teda je to v hlave vzdy kino, clovek veri, dufa, tuzi...

stellarstar
23. jan 2024

@1331998 tak skoro tehu nebudeš, otvor google a naštuduj si koľko toto trvá

1331998
autor
23. jan 2024

@anjelicek26 Ďakujem ❤️

petamich
23. jan 2024

ono snazit sa mozete pokojne ale ak si neovulovala, tak je to marna snaha a aj ak by si ovulovala a bola spravna doba, tak nie tak skoro je nemozne mat priznaky, kedze telo este ani netusi, ze prislo k oplodneniu

dadka1997
23. jan 2024

@1331998 nieee.. 7- 10dni vajicko putuje do maternice , musi sa uhniezdiť, a zalezi od toho ako aj stúpa hcg hormon, čiže nieje možné to tak skoro citit 😉 cca 14 dni

1331998
autor
23. jan 2024

Ďakujem vám ovuláciu som mala v stredu a sex sme mali aj v Utorok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre