Priateľovi chcem dať na Valentína darček - oznámiť tehotenstvo

243diana243
12. feb 2022

Dobrý deň, s priateľom sa snažíme o bábätko už pol roka a nič. Na vianoce som mala sklamanie.. Menštruácia mi meškala, tak som chcela, že prekvapim priateľa urobila som si tehotenský test s dufanim, že bude pozitívny... Priateľ otvoril pekne zabalenú krabičku, a v nej negatívny test.. Bolo to sklamanie boli to naše prvé Vianoce v našom spoločnom domčeku. Videla som, že mu bolo do plaču aj mne.. Na druhý deň 25.12 som menštruáciu dostala. A do dnešného dňa neprišla.. Test som si robila 7.2 a 9.2 oba negatívne, keď po troch minútach som zazrela slabo viditeľnou čiarku... Dnes je 12.2 a menštruácia stále neprišla. Mam cca. 35 dňový cyklus... Bojím sa znova urobiť test, že bude negatívny... Lebo tak strašne by som chcela na Valentína dat darček priateľovi.. Bolo by to také pekne..... Už som. Mala všetko, tak pripravené ako by som mu to oznámila natočila... Co sa týka pocitov.... Mam nafúknuté bruško, cítim také mravcenie predtým som nič také necítila troska steklenie, výtok priesvitný vodnatý, prsia na liate 7.2 keď mi vyšiel negatívny test strašne ma svrbeli prsia a do dnešného dňa.. Nejak nejaké pichanie v podbrušku to nie... Co si o tom myslite... Už sa bojím urobiť test, že bude negatívny

mer12
12. feb 2022

@243diana243 inak ako to,že si spravis test to nezistis, každá žena má iné príznaky na začiatku tehu ako aj iné pms...normálne si sprav test, keď nič zbehni k dr,že ti ms mešká a pichne vyvolavacku a môžete sa snažiť znova🙂 inak v živote by ma nenapadlo si spraviť test a zabalit ho ako prekvapenie do krabičky bez toho, aby som sa naňho pozrela, nemuseli ste byť aspoň obaja sklamaní

thereisabear
12. feb 2022

Nič iné ti neostáva, len si spraviť test a ak bude negatívny tak smer doktor.

luna379
12. feb 2022

Počkaj ty si mu zabalila negatívny test a dala si mu ho ako darček? 😂😂😂

petamich
12. feb 2022

ja chapem, ze velmi chces ale dat na Vianoce partnerovi test, na ktory si sa nepozrela? to si ho akoze ocikala a hodila do krabicky? previazala stuzkou a darovala? 🙈 prepac ale mne to rozum neberie a rovnako bude sklamany aj na toho Valentina ak to urobis tak isto, vies aj ked velmi chceme, tak tu druhu ciarku si tam silou autosugescie nedomalujeme, potom ju tam budete obaja smutni hladat a ona tam (mozno) nebude - na co je to dobre? a okrem Vianoc pokazeny aj Valentin

sweet20
12. feb 2022

@luna379 tiez som nepochopila

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
243diana243
autor
12. feb 2022

@luna379
😂🙊🙊🙊Malo byt prekvapenie... On vedel, že si idem robiť test.. Len sme nevedeli ako vynde....

luna379
12. feb 2022

@sweet20 to je celé nejaké choré 😂 však ako vymyslím iný darček na Vianoce na Valentína , sa mi zdá že chce byt tehotná len aby mohla zabaliť pozitívny tehotenský test.

@243diana243 predtým ako budeš chcieť dať na Valentína ako darček ošťatú paličku uisti sa že sú na nej dve paličky, ak nebudú vymyslí iný darček a čakaj. My sa už rok pokúšame o bábo ale toto je posledné čo ma trápi na tom.

sasa1310
12. feb 2022

@243diana243 čo znamená slovo "vynde"?

243diana243
autor
12. feb 2022

@luna379 Malo byt prekvapenie... On vedel, že si idem robiť test.. Len sme nevedeli ako vynde....

243diana243
autor
12. feb 2022

@luna379 Malo byt prekvapenie... On vedel, že si idem robiť test.. Len sme nevedeli čo bude na nom....

243diana243
autor
12. feb 2022

@petamich Malo byt prekvapenie... On vedel, že si idem robiť test.. Len sme nevedeli čo bude na nom..

luna379
12. feb 2022

@243diana243 hej hej rozumiem, ale robí sa to tak, že si to najprv ty overíš a dávaš darček ako prekvapenie iba ak je pozitívny , držím palce a neboj sa urobiť test , na to tie testy sú, ja som ich už zažila veľmi veľa a vždy bolo zatiaľ sklamanie, no.

A nemusíš to písať 7x.

243diana243
autor
12. feb 2022

@petamich Malo byt prekvapenie... On vedel, že si idem robiť test.. Len sme nevedeli čo bude nanom

osky
12. feb 2022

@243diana243
To ze sa obavas urobit test,chapem.
Ale zase,ake ine moznosti mas?
Hned zajtra si urob test!

POZRI SA,AKO VYSIEL!

Ak bude negativny,nevadi.ale isto ho nedavaj priatelovi!!!!
Kup mu nejake sexi trenky alebo chodte spolu na masaz,do virivky...
Ver mi,ked bude test üozitivny,bude ti uplne jedno ci je Valentin alebo obycajny pracovny den...
Bude to pre vas oboch krasny darcek!
Nechaj tomu cas.

lauricka
12. feb 2022

@243diana243 proste si spravte test. No a co, ze sa bojite, ze vyjde negativny, to nie je dovod si ho nespravit. Hlavne, ked mate pocit, ze ste tehotna. Urcite je to spolahlivejsie, nez to to rozpatlavat so zenami na MK, ze ci pichnutie v brusku je tehotnestvo a pod...Tomu zabalenemu negativnemu testu som nepochopila. To ste nepockali, kym uvidite vysledok a ste ho len tak zabalili alebo ste ho zabalili negativny? Tak, ci onak, je to, pre mna, dost zvlastne. Tak si urobte ten test, moznoze uz aj ste tehotna, je 12.2., tak nech to do toho 14.2. viete, aby ste to, pripadne, stihli este aj zabalit...Drzim palce.

zirafienka
12. feb 2022

@sasa1310 nepochopila...

cimage
12. feb 2022

Tu pomoze jedine urobit test. Niekedy prvy nemusi ukazat, ale o par dni uz ano. Netreba hned vesat hlavu, pol roka nie je tak vela na snazenie a hlavne sa neupinajte na to, treba sa uvolnit. Tie priznaky co mas mozu byt len v hlave, ked si velmi prajes otehotniet, tak vsetko sa ti zda, ze je uz priznak tehotenstva. Drzim palce

243diana243
autor
12. feb 2022

@lauricka Malo byt prekvapenie... On vedel, že si idem robiť test.. Len sme nevedeli ako vynde....

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luna379
12. feb 2022

A inak baby ak by ste nevedeli: Malo byt prekvapenie... On vedel, že si ide robiť test.. Len nevedeli ako vyNde.... 😂

miadi
12. feb 2022

Prepac nechcem ta urazit ale Mne to pride velmi hlupe ocuraf test a v sekunde ho hodit do krabicky ... ale tak učel to splnilo mali ste teda prekvapko aj ked si necakala ze vynde negativne . Ved si urob test pockaj minutu pozri sa aky je vysledok. Valentin je v pondelok mozes mu ho potom dat v krabicke ak je pozitivny. A popri tom by si mala mat aj iny “ darcek “ Lebo je dost mozne ze to zas nevynde. A nikto nechce dostat na sviatky 2 negativne ocikane testy.. to uz mu rovno mozes dat do krabicky negativny Covid test nech to mà nejaku zmenu...,

elizabet173
12. feb 2022

@243diana243 aj keď si to päť krát zopakovala, ja som z toho jeleň. Ty si sa na ten test nepozrela? To si ho hneď dala do krabičky, bez toho, aby si vedela, či je pozitívny alebo negatívny? Veď ti to ukáže za chvíľu, netreba čakať tri dni. 🙉

miadi
12. feb 2022

@elizabet173 Ja to nechapem.. este som ani nestihla docikat a test na parapete okennej ukazoval 2 kolajnice.

veronikaszabova
12. feb 2022

@243diana243 akoze ocikala si test a bez toho, aby si sa pozrela, si ho zabalila a dala mu ho na Vianoce?? No za mna total trapas. Sa necudujem, ze bol sklamany. 🤦🤦

whatever1
12. feb 2022

@243diana243 Tiez som sa cudovala ale chapala by som ak ste boli dohodnuti a chceli ste sa pozriet na vysledok testu spolocne. Ak si mala slabu ciarku, tak si sprav dalsi test. Ak bude silnejsia tak je to dobre znamenie, ak rovnaka alebo slabsia, netesila by som sa. Drzim palce.

misisika
13. feb 2022

Ako to dopadlo? Ako vyšiel (vyNdel) test? Úprimne ma to zaujíma 😊

243diana243
autor
19. feb 2022

@misisika keď sa tak smejete...co ste zvedavá... Milujem takýchto ľudí 🙏

misisika
19. feb 2022

@243diana243 ale veď ja som sa nesmiala vám, ale na tom slove akú diskusiu to vyvolalo. Úprimne ma (a verím že aj ostatných) zaujíma ako to dopadlo, lebo to je pekný darček a nie len na Valentína. V každom prípade prajem čo najskôr dobré správy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre