Priateľ sa do mňa urobil

13. aug 2020

Ahojte viem je to blbá otázka a možno mi tu niektoré vynadaťe ...včera sme mali s priateľom nechránený sex on sa urobil do mna vždy to zo mna vytieklo aspoň trosku von a cítila som to ale teraz som necítila nič a ani to zo mna nevytieklo..pred 4 dňami mi skončila ms tak pochybujem o tehotenstve a ešte som mala aj kvasinky z bazénu tak je tam mala šanca..len sa chcem spýtať vytečie to zo mna neskôr ?

ildiko36
13. aug 2020

No keď maš kvasinky vôbec ste nemali mať sex😐ale ide o to keď si pred 4dňami mala ms..velka pravdepodobnosť že teraz budeš mať plodne dni..zavysi kolko dnovy mas cyklus ale spermie preziju dobrych paar dni🙄ked nechces ostat tehotna daj si radsej tabletku po..(čím skôr tym účinnejšie)..na príbalovom letáku sa píše do 72h..neni to lacne ale stale lepšie riešenie ako potrat

petrowna
13. aug 2020

:D

noami12
13. aug 2020

Nikdy nevytecie všetko, vždy niečo ostane dnu, ostatné vytecie to máš proste tak. Keď sa bojíš tak sa máte chrániť.

ildiko36
13. aug 2020

A to že mate nechraneny sex a z teba vytečie neznamena ze si nemožes otehotniet ..sprav si skôr tehotensky test a ked je negat daj si tabletku po

stanulienkat
13. aug 2020

Ked nemas zakladne vedomosti,tak radsej nesexuj.

anabel2341
13. aug 2020

Chráň sa..a nemusíš mať strach nemusí to hned znamenať tehu..záleží od tvojho cyklu aky ho máš dlhý kedy nastávajú plodne dni a ovulácia..
A taktiež oby dvaja partneri musia byt poriadku aby mohli splodiť babo..ak ti bude meškat MS urob si tehotenstky test.. Vôbec sa neupokojuj že to s teba vytečie fakt dnes je veľa možnosti ako sa chrániť ked sa necítiš na dieťa

extempore
13. aug 2020

@ildiko36 to co jej radíš za kraviny? Aky tehotenský test? Nech si rychlo da Postinor a hotobo

eliska13
13. aug 2020

@ildiko36 ako jej už môže ukázať tehotenský test výsledok?😀

iwesska
13. aug 2020

Kvasinky z bazenu sluzia ako antikoncepcia? 🤔Dobre vediet🤣Pravdepodobne oni aj spapali to semeno,preto nic nevytieklo🤷‍♀️😂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkazba
13. aug 2020

@ildiko36 vieš že tehotenský test jej 2 čiarky ukáže až keď sa oplodnené vajíčko uhniezdi? Vtedy jej tabletka po bude už k ničomu.

kayyaa
13. aug 2020

Ved to je normalne, ze "vytecie". Zo mna vzdy vytieklo a vzdy som otehotnela na prvy sup. Aj po "vyteceni" aj po sprche. Ci ty myslis, ze mas nejaku "specialnu" antikoncepcnu chacharu, ze z nej vyteka a neotehotnies ? 😄 ...vyteka z kazdej.
A 4 dni po ms...zavisi, kedy mas ovulaciu a ktory den ten sex bol, ak bol 9.den cyklu a ovulaciu mas na 14.den cyklu, tak sanca je minimalna...ale je. A ak bol sex na 11.den cyklu a ovulaciu mas 13.den, tak je sanca velmi vysoka.

veronikaszabova
13. aug 2020

@ildiko36 to co za debilovinu radis🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Kedy si ma spravit test? Dneska? Aby stihla tabletku PO?

sara07
13. aug 2020

doporučujem hlavne si prečitat nejaku knihu z knižnice alebo na googli je toho vela stači zadat do vyhladavača, a potom sa nebudeš musiet toto pytat
chápala by som to ako sme to mali my za komančov že dostat sa k nejakej informácii bol nadludsky vykon ale v tejto dobe ???? ked máš neskutočné množstvo informácii sa nenaučit základné veci o svojom tele, fungovaní a ked začnem suložit a nechcem byt tehotná ako to funguje atd to ozaj nepochopím
ps : vyhni sa krestanským infomáciam dost zavádzaju

klarissa25
13. aug 2020

Nech uz tie prazdniny skoncia 😉🤦‍♀️🤣

dskjhfdlkdjhl
13. aug 2020

Kvasinky su ohromna antikoncepcia, ale len pre tych, ktori vedia, ze vtedy sa nesexuje, vtedy sa kuriruje (prosim nepomylit si s inym slovickom). Ak raz nechces byt tehotna, tak si precitaj nieco o antikoncepcii, su rozne moznosti, potom nebudes musiet vypisovat hovadiny na MK.

0silvia0
13. aug 2020

neriesis mozne tehotenstvo ale vytecenie? Hm, hm, a podstatu, ktora sa vola antikoncepcia budes riesit kedy?

ladyblcha
13. aug 2020

Ty si ozaj myslis, ze ked vytecie = nemozes otehotniet ? 😯🤭🤭🤭🤭

ella_price
13. aug 2020

Mne z tvojho príspevku tečie oko, ale skús viac potlačiť a možno z teba toho vytečie/vypadne viac.

mondolina
13. aug 2020

@ladyblcha
A môžeš?😱😱🤔😂

dskjhfdlkdjhl
13. aug 2020

@ella_price A o par dni tu bude nariekat, ze jej nevytiekol ani menzes🙉

ildiko36
13. aug 2020

@veronikaszabova zle si to pochopila..ked maju nechraneny styk uz dlhšie tak by mohla spravyt test..ale nemusi.."pred tou tabletkou"..to ze mala krvacanie nemusi to byt normalny ms..ja som pri prvom tehu mala 3mes.menstruaciu..a kludne už môze byt aj terz tehotna keď nepouzivaju ochranu..istota je istota

ildiko36
13. aug 2020

@veronikaszabova a velmi dobre viem ze teaz po styku test nič neukaže..ked si na to myslela ze debiliny pišem

ladyblcha
13. aug 2020

@mondolina asi veru nie. ked vytecie, tak vytecie, co by potom vlastne plodilo? 🙄

monuska1352
13. aug 2020

Suhlasim jedna vec je, ze cez kvasinky si sex mat nemala a druha vec, ze vsetko z teba nildy nevytecie. A citujem mojho gynekologa otehotnieť môžeš kedykoľvek v mesiaci.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ildiko36
13. aug 2020

@bambulienka25 kašlite na to..nepochopili ste čo som chcela..zo včerajska ucite nic neukaze😉..nie som dement len mozno som sa zle vyjadrila..je to jedno..

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
13. aug 2020

zajace...🙄

laurabenceova
13. aug 2020

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre