Presvietenie tehotenských testov

17. feb 2022

Ahojte kočky, zaujímalo by ma, prečo niektoré ženy presviecujú tehotenské testy. Čítala som už viac komentárov, kde druhým radili, aby skúsili presvietiť naoko negatívny test z hocijakého uhla a keď tam bude viditeľná čiarka, tak to majú brať ako pozitívny test, lebo keby je "naozaj" negatívny, tak kanálik by pri presvietení nebolo vidieť. Je to pravda?

lenuska9999
17. feb 2022

Neviem možno sa podaktoré snažia už chytať slamky. Ak by si si robila test pri meskajucej menštruácii a bola by si naozaj tehotná, tak tam tu čiarku uvidíš aj bez presvecovania testov

dominika_sk
17. feb 2022

Tužba niektorych žien im zatemňuje mozgy.

janetinka27
17. feb 2022

tak clovek uz niekedy tak tuzi po tehotenstve, ze je nedockavy. nedokaze pockat na dalsi den a dalsi test. tak sa snazi najst nieco na tom, ktory ma v ruke. chapem to

andie2810
20. feb 2022

No ja som to začiatkom minulého roka robila tiež... ale z toho dôvodu že som mala snehobiele testy a furt som všade čítala o kanálikoch, tak som ich chcela vidieť 😂 tedtujem skôr pretože musím skoro podchytiť liečbu.... ale nič,, a to som mala testy rôznych značiek... tento mesiac som však myslela že tehu som- čo test (plus lekareň, pepino, maybebaby, livsane) , to voľajaky kanalik/duch alebo čo... uolne slabulinke, ja som ich brala samozrejme ako negatívne ale aj partner tam videl kadejake čiarky... ms došla na deň presne 🤷‍♀️ Tak neviem či to bolo biochemicke alebo fakt tie kanaliky existuju 🤷‍♀️ Každopadne po tejto skusenosti sa na to do buducna pred ms vykašlem lebo tieto testy nemaju zmysel a budem dufať že všetko bude ok aj pri oneskorenej liečbe 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre