Prerušovaný styk a ovulácia

27. dec 2022

Včera a predvčerom sme mali s priateľom prerušovaný styk, keďže som bola v tom, že do ovulácie mám ešte dosť. No podľa bolesti, hlienu a testov ovulácia prišla dnes.
Mohla som ostať tehotná?

syslik81
27. dec 2022

50:50.. ak si daval pozor sance sa samozrejme znizuju na miimum ale istotu ze mu neulo budes mat az ked dostanes svoje dni -ak dostanes ..carovnu gulu tu nemame a ani sme ti pritom nesvietili

autor
27. dec 2022

@syslik81 to mi je jasné, ďakujem 😁 a ešte možno blbá otázka ale chlap to cíti hneď, že už bude? Alebo môže sa stať, že ešte necíti a už niečo z neho ide?

anjelicek26
27. dec 2022

Ak mas dnes ovulacny test pozitivny, tak ovulacia moze byt aj o dva dni... sex bol dva dni dozadu...to mozes mat aj 4 dni cakajuci mega super sikovny mohykan plavec... no nevidim to realisticky, ale su aj take deti, co prekonaju vsetky prekazky...

rony2255
27. dec 2022

Autorka, volá sa to predejakulačná tekutina...

drake122
27. dec 2022

Mamičky, čo čitajú toto fórum pravidelne ejakulujú, takže určite ti budú vedieť poradiť, či z chlapa niečo ide predtým než to cíti.🙄

marseillefan
27. dec 2022

@drake122 Zo mňa napríklad nič nejde...
Btw, niektoré mamičky práveže o tom môžu vedieť viac ako ja, ja som v živote držal v ruke len jedného vtáka 🙂

ysseba
27. dec 2022
autor
27. dec 2022

@marseillefan 🙏🏻 bodka 😄

natalia_r
28. dec 2022

Nerozumiem, NEROZUMIEM preco nepouzivas ochranu, alebo tabletky, ked nechces ostat tehotna a este sexujes pred ovulaciou a potom dufas ze nie si..nezodpovedne 🙈 sanca tam samozrejme je aj 7 dni pred ovaciou su uz plodne dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre