Prerušovaný sex

noemikatka
22. dec 2021

ahojte mám otazocku na vás

ak sme mali prerusovany sex ale priateľ si ho 2x oplachol a potom sme pokračovali je možné že spermie tam ešte mal ? čítala som že pri prerusovanom sexe ak sa chlap umyje alebo vycika nie je žiadna šanca že by mu tam niečo ostalo ale neviem či to je pravda 🙈😅 Ďakujem za odpoveď prosim ak niekto nemá slušnú odpoveď nech nekomentuje ! o dieťa sa nepokusane ale to neznamená že ho nechcem

martul
22. dec 2021

@noemikatka nie je to pravda, vždy tam niečo zostane, veď to sú miliardy spermií čo voľným okom nevidíš, tak nevieš či niečo neostalo.
Možno budeš ochvilu kočík vyberať.

hesloveslo
22. dec 2021

@noemikatka my sme s pristelom pockali hodinku vymocil sa a ok a to som mala plodne dni

thereisabear
22. dec 2021

@noemikatka nie že umyje alebo vyciká, však to je vnútri, tak jedine to vycikanie by mohlo mať nejaký efekt, ale ani to nie je istota.

noemikatka
autor
22. dec 2021

@thereisabear ide oto že sa neurobil úplne to by mu klesol ale povedal že mu to trochu tečie ale mám kamarátku ktorá otehotnela z vodičky ktorá chlapcovi išla pri veľkom vzrušeni takže už to muselo obsahovať niaku tu sermiu🙈😅
@martul tak uvidíme

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemikatka
autor
22. dec 2021

@viestta áno viem ale ja som si neni ani istá či mu niečo šlo on to povedal a začal sa oplachovat pretoze ja som mu neverila lebo ak by sa urobil tak by mu nestál ale tak keď sa oplachol tak som si povedala ze asi mu išli kvapky ja sa moc dieťaťu nebránim preto mi to bolo jedno to hlavne on si myslí že že sa oplachne že sa nič nestane 😅😅😅😅😅😅🙈

babovka2321
22. dec 2021

@noemikatka no ty sa dietatu nebranis ale on ocividne ano, inak by sa nebezal oplachovat. Takze chran sa, kym dieta nebudete chciet obaja, inak ti tak do smiechu ako teraz nabuduce nebude.

noemikatka
autor
22. dec 2021

@babovka2321 ide oto že aj on by dieťa chcel len ja som mu povedala že až po novom roku keď sa dá doporiadku niečo v našom v živote preto sa skôr oplachoval on ešte dieťa žiadne nemá a sme spolu 3r ja určite by sme si babo nechali ak by mňa hlavne zaujímala tá otázka a tiež som si skôr myslela že by sa mal Radcej vymocit ako oplachnut🙈 plodné ani som už nemala nemám to odsledovane ale ovu myslím že už bola keďže ju dosť cítim

babovka2321
22. dec 2021

@noemikatka do noveho roku je par dni, ci uz otehotnies teraz alebo za dva tyzdne, to je hadam jedno, nie? 🙂 sancu mas aktualne 50:50, oplachnutie urcite nie je ucinna antikoncepcia.

noemikatka
autor
22. dec 2021

@babovka2321 to ja viem 🙈 nemyslela som to do slová že hneď v januari ale to už je jedno uvidíme ako to dopadne ked som už bola po ovu 😊 ale nikdy nevie žena kedy sa môže ovu posunúť stále mávam bolesť pri ovu ale môže sa stať že to moze byt poplach a ovu môže byť iný deň ženské telo je záhadou 🙈

slovakboy
22. dec 2021

@noemikatka keď sa umyje tak tam hádam nič oplodnenia schopne neostane. Ale v močovej rúre zvykne toho ešte dosť byť. Aspoň ja to som vždy vytlačil keď mi zmäkol a to stačilo. Inak gratulujem. Dvakrát po sebe to je borec👍

noemikatka
autor
22. dec 2021

@slovakboy neviem či si čítal ale píšem že sa neurobil tak aby som to videla on mi tvrdil že bol tak vzrušený že niečo zneho islo tak vytiahol oplachol a to sa stalo 2x ak by sa urobil tak by mu už nestál tak ja už neviem čomu mám veriť 🙈🤦🏽‍♀️

slovakboy
22. dec 2021

@noemikatka to sa môže stať keď je veľmi vzrušený ti mu mihlo aj ujsť mal by to ale cítiť.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milka1988
22. dec 2021

@noemikatka blbosť ako stierače na ponorke ;) v mocovej trubici sa nachádza nejaký ejakulat aj so spermiami. V mladosti som otehotnela zprerusovaneho sexu, aj sa umyl aj sa vycikal ;) good luck

noemikatka
autor
23. dec 2021

@milka1988 super ja len neviem čomu mám veriť keďže mu vkuse stal 🙈 podľa mňa mu išla len pred ejakulacna tekutina a už tu si išiel umyť 😅🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

dolce_principessa
24. dec 2021

@noemikatka Ja som otehotnela z prerusovaneho a to sme mali sex len raz,nie opakovane ..cele roky to fungovalo a potom zrazu hop 🤣

noemikatka
autor
25. dec 2021

@dolce_principessa 🙈🙈🙈

noemikatka
autor
25. dec 2021

@dolce_principessa ako myslíš že raz že sa urobil mimo a hneď pokračoval?

noemikatka
autor
25. dec 2021

baby zabudla som pridať vten styku som bola 15dc a vecer ma začalo pichať v ľavom vajecniku žeby bola ovu tak neskoro nemala som už ani výrok ako pri ovu ten mávam až okolo 8dc do 13dc cyklus mam pravidelný 27? dnes je presne týždeň od styku

breznica
25. dec 2021

@noemikatka prerušovaný sex je taký spoľahlivý, že mám vďaka nemu syna🤣

noemikatka
autor
25. dec 2021

@breznica my už takto dlho fungujeme len teraz ma to tak zaujalo priateľ mal 2x predejakulacnu tekutinu tak sa poumyval a pokračovali sem len mi nejde do hlavy či som mohla mať 15dc ovu keď ma večer začalo dosť pichať v ľavom vajecniku cyklus mám 27 myslíš že tak neskoro ovu pri takom cykle ? a či vtej tekutine nebolo 2% spermií nik nevie a zrejme to umývanie nestacilo🙈😅😅😅 ktovie 🤷‍♀️ dnes je presne týždeň od styku

breznica
25. dec 2021

@noemikatka aj my sme dlho fungovali a stačil jeden raz a bolo vymaľované 🤷😃

noemikatka
autor
25. dec 2021

@breznica tak ste zachytili ten správny moment ja nacom som zistím až o 6dni kedy ma prísť Ms

mattkapd
25. dec 2021

@noemikatka my fungujeme na prerusovanom sexe 12 rokov a nikdy nič.. Mame 2 deti ale tie sú plánované.. Ak by sa aj stalo tak by síce nebolo plánované tretie alevieme ze toto nieje 100% ochrana

noemikatka
autor
31. dec 2021

ahojte dnes je deň očakávanej ms už je určite na ceste 😃tak že tehu stoho nebude 😊😊😊 pekný deň všetkým

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre