Prečo mi mešká menzes?

24. apr 2021

Ahojte chcem sa spytat po pol roku som mala sex presne 12.4 poslednu ms som mala24.3.-28.3 mala som dostat teraz 21.4. No nic bolesri trosku v podbrusku mam trosku ma bolia na boku prsia a malo krrize ale ms nic. Dnes som robila test a negativny.. Myslite ze kvoli tomu ze to bolo pp dlhom case meska? Tehotna byt naozaj nechcem.. Jedno dieta mam Keby som test by mi to uz ukazal..?

timka333
24. apr 2021

Ahoj myslím že ti nemešká preto že si mala po dlhšej dobe, skús počkať ešte dva dni a test zopakovať, niektorým ženám stúpa hcg pomalšie a preto nič neukazuje alebo naopak možno je iný dôvod na meškanie ms 🙂 ja som aktuálne 16 DPO ms nikde ani príznaky, testovala som 3 dni dozadu negatívne tak ešte počkám do pondelka či príde ms alebo zopakujem test 🙂

autor
24. apr 2021

@timka333 dakujem mala som to aj pred pol rokom tak ze som mala po dlhsej dobe a mesiac som nedostala..tak uvidime dufam ze to je len preto 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre