Pravdepodobnosť účinku tabletky po

helenka098
20. mar 2018

Dobry den chcela by som sa opytat aka pravdepodobnost je ze tabletka po teda escaleppe zabrala ak som ju zobrala hodinu po nechranenom styku den pred ovulaciou

nela6
20. mar 2018

Asi najviac ako mohla... Urob test prvy den ked to mas dostat

helenka098
autor
20. mar 2018

@nela6 takze myslis si ze tabeltka zabrala ano?

mija22
20. mar 2018

Mne zabrala aj 12h po
10r dozadu

helenka098
autor
20. mar 2018

myslite ze zabere aj dva dni pred ovulaciou???

lalota
20. mar 2018

Ano

nela6
21. mar 2018

@helenka098 urcite, zobrala si to viac ako rychlo, nejde o ovulaciu...🙂

zuzta1
21. mar 2018

Ak už je ovulácia, tak ani tabletka "po" nezaberie, ak ovulácia nenastala, tak tabletka akože zabrala (nebola potrebná) 😉 Tabletky "po" sú čistý podvod a biznis.

michaella94
21. mar 2018

moja spoluziacka este na strednej vzala tabletku skoro hned po styku a otehotnela...cize 100% to nie je ale niekomu pomoct moze...pre istotu urob test v den ocakavajucej ms

momof3
21. mar 2018

Moja kamoska si vzala tiez tabletku po a otehotnela ale narodil sa jej postihnuty syn. Doteraz ma výčitky ze to moze byt z toho... Taky humus nikdy doniesla to vam povie kazdy lekar ze to je brutálny koktail😞

linddi
21. mar 2018

@momof3 no, asi si autorku moc nepotešila :( ale bohužiaľ, je to realita a verím tomu, že je to brutálny humus. Zobrala som ju len raz v živote a také stavy, aké som po nej mala, som v živote nezažila. Totálne točáky v hlave, normálne som myslela, že odpadnem... kŕče v bruchu atď. No zrejme "zabrala"... keď žena nemusí, nech taký humus ani neberie.

helenka098
autor
21. mar 2018

tak to ste ma nepotesili vobec dufam ze u mna zabrala ako mala

helenka098
autor
21. mar 2018

je tu niekto komu tabletka zabrala ?

renula05
21. mar 2018

Kamarátka si tiež dala tabletku po pred ovuláciou a dnes sa teší z 5mesačnej dcérky..

helenka098
autor
21. mar 2018

@nela6 mas s tou tabletkou skusenosti ze vravis ze zabrala ?

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vera55555
16. mar 2023

@mija22 ale mala so ovuláciu? Lebo ja no podľa app áno 😏

vera55555
16. mar 2023

@linddi ja toto isté trpím už druhý týždeň ...hrozne bolesti brucha žalúdka aj podbruška a kríže ani nehovorím, zvýšená teplota 37,3 , triaška, točenie hlavy na zvracanie , bolesť prsníkov, biele vytoky no asi všetko čo sa dá som mala dnes prvy deň čo je ok. V sobotu má prísť mrska tak uvidíme či príde lebo žiadne spinenie som nemala po tabletke takže len čakám. Robila som si včasný test kt. Sa dá robiť 6 dní pred MS a bol negat tak uvidime

vera55555
16. mar 2023

@zuzta1 mne lekárka písala že zabraňuje aj uhniezdeniu vajíčka v maternici....proste niečo ako normálna antika.ale určite nie je taká účinná ako HAK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre